FarbenLehre - Prudera tekst piosenki - Teksciory.pl

FarbenLehre: Prudera

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Prudera

Piękne gesty, przemówieniaKiedy nic już do straceniaŁadne słowa, smutne trenyKiedy nic już się nie zmieni ...PRUDERA PRUDERA PRUDERAPRUDERA PRUDERA PRUDERATaka życia cała cenaŻyjesz przy braku zrozumieniaKiedy już Ciebie nie maNagle każdy Cię rozumie i doceniaPRUDERA PRUDERA PRUDERA ...Ja wiem, że bluźnięAle umierać nie wartoBo kosztuje to tyleŻe nie każdego staćJa wiem, że bluźnięAle umierać nie wartoBo kosztuje to tyleŻe nie każdego stać ...PRUDERA PRUDERA PRUDERA ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Prudera

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Prudera

 

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Prudera

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Prudera - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prudera - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.