FarbenLehre: Prudera
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
FarbenLehre: Prudera
Piękne gesty, przemówieniaKiedy nic już do straceniaŁadne słowa, smutne trenyKiedy nic już się nie zmieni ...PRUDERA PRUDERA PRUDERAPRUDERA PRUDERA PRUDERATaka życia cała cenaŻyjesz przy braku zrozumieniaKiedy już Ciebie nie maNagle każdy Cię rozumie i doceniaPRUDERA PRUDERA PRUDERA ...Ja wiem, że bluźnięAle umierać nie wartoBo kosztuje to tyleŻe nie każdego staćJa wiem, że bluźnięAle umierać nie wartoBo kosztuje to tyleŻe nie każdego stać ...PRUDERA PRUDERA PRUDERA ...
Tłumaczenie piosenki
FarbenLehre: Prudera
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
FarbenLehre: Prudera
-
Przemiany
- FarbenLehre
-
Punky reagge live
- FarbenLehre
-
Reflektor swobody
- FarbenLehre
-
Regemental
- FarbenLehre
-
Analfabeci
- FarbenLehre
Skomentuj tekst
FarbenLehre: Prudera
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Sabotażysta ft. Golec uOrkiestra, MartiRenti, Karolina Byrgiel, Góral & Manipulanci
- GIMPSON
-
Kocham Ciebie
- Verba
-
To chyba o nas
- Alan Cymbalista
-
Iskra
- Kopka
-
RED BULL 64 BARS
- Białas
-
Golden Hour x Tabb
- Vix.N
-
Uciekaj
- Lady Pank
-
Ciało - feat. Zolie, Dance 2 Disco
- D-Bomb
-
FINLANDIA
- Kotolga
-
Vanish 3
- ALESHEN
Reklama
Tekst piosenki Prudera - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prudera - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.
Komentarze: 0