FarbenLehre: Prudera

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Prudera

Piękne gesty, przemówieniaKiedy nic już do straceniaŁadne słowa, smutne trenyKiedy nic już się nie zmieni ...PRUDERA PRUDERA PRUDERAPRUDERA PRUDERA PRUDERATaka życia cała cenaŻyjesz przy braku zrozumieniaKiedy już Ciebie nie maNagle każdy Cię rozumie i doceniaPRUDERA PRUDERA PRUDERA ...Ja wiem, że bluźnięAle umierać nie wartoBo kosztuje to tyleŻe nie każdego staćJa wiem, że bluźnięAle umierać nie wartoBo kosztuje to tyleŻe nie każdego stać ...PRUDERA PRUDERA PRUDERA ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Prudera

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Prudera

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Prudera

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Prudera - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prudera - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.