FarbenLehre - Przemiany tekst piosenki - Teksciory.pl

FarbenLehre: Przemiany

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Przemiany

Jeszcze dzisiaj głośno krzyczeć nie wolnoWolność jest podobno od tygodniaWielu ludzi drogo płaci za mądrośćWolność tutaj jest podobno ...Wolność tutaj jest podobno, wolność tutaj jest... podobnoJeszcze tłumy ludzi pamiętają czas wojnyWolność jest podobno od tygodniaWielu z nich do dziś nie śpi spokojnieWolność tutaj jest podobno ...Wolność tutaj jest podobno, wolność tutaj jestPRZEMIANY - PARANOICZNE PLANYPRZEMIANY ROZPLAKATOWANEPRZEMIANY - SCHIZOFRENICZNE STANYPRZEMIANY - ROZPLAKATOWANEJeszcze uliczne powietrze nie jest bezpieczneWolność jest podobno od tygodniaWszystko wokoło nie jest bezpieczneWolności nie ma i nie będzie ...Wolności nie ma i nie będzie, wolności nie ma ... nie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Przemiany

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Przemiany

 

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Przemiany

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zatańcz ze mną KUBAŃCZYK
  „zanim do końca zwariuje świat Zatańcz ze mną ostatni raz pod gołym niebem przy blasku gwiazd Zatańcz ze mną zanim nas stad zabierze czas Zatańcz ze mną to jest proste tak bez ciebie mój świa”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • Podróż w krainę baśni Cleo, Tomson & Baron, Dawid Kwiatkowski
  „W pochmurny dzień Gdy szary cień Przesłoni barwy świata nam Odezwij się Przywołaj mnie Tak bardzo nie chcę zostać sam W błogosławioną noc Gdy ciemna moc Odbiera każdą radość nam Odezwij się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przemiany - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przemiany - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.