FarbenLehre: Warhead
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
FarbenLehre: Warhead
Żołnierze lewicy już ciągną swa brońSą już gotowiAle prawica rzuca ich z nógSą już gotowiMahometanie z karabinamiSą już gotowiAle chrześcijanie mają bombowceSą już gotowi...PŁONĄ WIELKIE MIASTAPRZESUWAJĄ SIĘ NA WSCHODNI ŚWIATALE PŁONĄ NA ZACHODZIE, CO NIE DZIWI MNIEGINĄ WASI BLISCY LUDZIE...Terroryści mordują członków rząduSą już gotowiZabierają porządek, zawierają goSą już gotowiW Azji dwie siły ścierają sięSą już gotoweA w Boliwii kolejny przewrót byłSą już gotowi...PŁONĄ WIELKIE MIASTAPRZESUWAJĄ SIĘ NA WSCHODNI ŚWIATALE PŁONĄ NA ZACHODZIE, CO NIE DZIWI MNIEGINĄ WASI BLISCY LUDZIE...WOJNY WOJNY WOJNYWOJNY WOJNY WOJNYŻyjemy teraz pod nowymi prawamiLecz ciągle między NIEMCAMI-ROSJANAMIŻyjemy teraz pod nowymi prawamiLecz ciągle między NIEMCAMI-ROSJANAMIDzieją się rzeczy, lecz powiem szczerzeJa w nie nie wierzę i nigdzie nie należę...Dzieją się rzeczy, lecz powiem szczerzeJa w nie nie wierzę i nigdzie nie należę...WOJNY WOJNY WOJNYWOJNY WOJNY WOJNY ...
Tłumaczenie piosenki
FarbenLehre: Warhead
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
FarbenLehre: Warhead
-
Wiecznie m
- FarbenLehre
-
Wodzowie
- FarbenLehre
-
Wojna
- FarbenLehre
-
Wojna nie
- FarbenLehre
-
Fikcje-paranoje
- FarbenLehre
Skomentuj tekst
FarbenLehre: Warhead
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
reklamacja beefu
Oki
„Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
-
LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski)
MODELKI
„A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
-
KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops)
Wac Toja
„KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
-
Na zabój
ALIEN x MAJTIS
„Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
-
BODY TEA (prod. WIKTOR)
OLIWKA BRAZIL
„Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Warhead - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Warhead - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.
Komentarze: 0