FarbenLehre: Wojna nie

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Wojna nie

Siedzę i myślę ... o mnie i o TobiePrawie wcale Cię nie znam, a jednak coś Ci powiemTyle zakłamania czai się w naszych słowachJuż nie ma, gdzie uciekać - już nie ma, gdzie się schować ...Wszędzie ...WOJNA - NA KŁAMSTWAWALKA - NA HASŁAWOJNA - JEDYNYM PRAGNIENIEMWOJNA ... to pożywienie ...Siedzę i myślę ... o mnie i o TobieByłoby miło, gdybyś nie był moim wrogiemZaraza podłości zatruwa nasze głowyJuż nie ma, gdzie uciekać - już nie ma, gdzie się schowaćWszędzie ...WOJNA - NA KŁAMSTWA ...Siedzę i myślę ... o mnie i o TobieTak rzadko się uśmiechasz, w milczeniu odchodziszCałe nasze życie przechodzi jakby obokTrzeba chwytać chwilę, pozostając przy tym sobą ...A Wojna?WOJNA NIE ŻYJE !!!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Wojna nie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Wojna nie

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Wojna nie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wojna nie - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wojna nie - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.