Fat Brutal Sound: Może Cię kocham (ft. Pietruch)

Tekst piosenki

Fat Brutal Sound

Teksty: 3 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3
Profil artysty

Tekst piosenki

Fat Brutal Sound: Może Cię kocham (ft. Pietruch)

[Kret] Powiedziałbym Ci coś w tajemnicy, kilka razy dziennie się waham W Twoim świecie się to prawdopodobnie nawet nie liczy, więc o co ja się staram... Wiem, bo widziałem! Ludzie pytali: „co to?” Słyszeli, że jest to „tylko taką głupotą"... a jak pytali: „czyje?” Słyszeli tylko jedną odpowiedź: „niczyje” Do każdej gry mam minę, człowiek chyba z tego słynie. Nie wiem, jak długo jeszcze wytrzymam, mam łapy przy sobie i za usta z całych sił się trzymam. Zasłaniam sobie oczy, bo nie mogę na to patrzeć, jak nie mogę Cię mieć! Czcimy iluzję, nie widzimy luster. WYSTARCZY BARDZO MOCNO CHCIEĆ! Przecież to wszystko może być piękne! WYSTARCZY BARDZO MOCNO CHCIEĆ! Tak trudno jest zdefiniować szczęście, a niby... WYSTARCZY BARDZO MOCNO CHCIEĆ! Wszystko się może wydarzyć WYSTARCZY BARDZO MOCNO CHCIEĆ! A na nasze nieszczęście niektóre rzeczy zdarzają się zbyt wiele razy.

A MOŻE CIĘ KOCHAM!? A MOŻE MÓWIĘ TO TYLKO PO TO, SUKO, ŻEBYŚ DAŁA MI DUPY! A MOŻE CHCĘ CIĘ POCAŁOWAĆ?! A może tylko przytulić i zasnąć, a może zapomnieć i błagać, by zacząć od nowa... Wiesz, że, kurwa, jakoś nie potrafię tego sprecyzować...

Ref.: A MOŻE CIĘ KOCHAM!? A MOŻE MÓWIĘ TO TYLKO PO TO, SUKO, ŻEBYŚ DAŁA MI DUPY! A MOŻE CHCĘ CIĘ POCAŁOWAĆ?! A może tylko przytulić, a może zapomnieć i błagać, by zacząć od nowa... Jakoś nie potrafię tego sprecyzować...

[Diabeł] Może tak po prostu ma być, może świat to kat, a Ty to na nim przeznaczony dla mnie bicz. Chciałbym co dzień padać do Twych stóp, ale już tak kurwa mam, że NIE KLĘKAM! Codziennie daję Ci od siebie wiele Codziennie daję Ci nadzieję na nadzieję. Codziennie je zabieram, dzięki temu monotonia nie istnieje Klucz do potęgi miłości, to iloczyny wzajemnej nienawiści. Cały czas trwa wojna, a kłótnie to jedynie bitwy. Nie walczę z nikim innym, więc możesz być spokojna. Nienawidzę, kiedy jesteś głodna, masz mnie niańczyć jak małego chłopca. Ale czasem też, kurwa, potrzebujemy ognia. Nie zważam na słowa, bo to tylko mowa. Mogę napierdalać tak trzy dni! Wymyślając schematy zataczające błędne koła. Każde warte tyle co żeton, beton, farba pod starą zbutwiałą tapetą. Nie ufam portretom, tylko momentom, dla których warto żyć, warto być tym kimś, kim jestem.

A MOŻE CIE KOCHAM!? A MOŻE MÓWIĘ CI TO TYLKO PO TO, SUKO, ŻEBYŚ DAŁA MI DUPY! A MOŻE CHCĘ CIĘ POCAŁOWAĆ?! A może tylko przytulić i zasnąć, a może zapomnieć i błagać, by zacząć od nowa... Jakoś nie potrafię tego sprecyzować...

Ref. Ref.: A MOŻE CIĘ KOCHAM!? A MOŻE MÓWIĘ TO TYLKO PO TO, SUKO, ŻEBYŚ DAŁA MI DUPY! A MOŻE CHCĘ CIĘ POCAŁOWAĆ?! A może tylko przytulić, a może zapomnieć i błagać, by zacząć od nowa... Jakoś nie potrafię tego sprecyzować...

[Pietruch] Stoję w kolejce z wykrwiawionym sercem, nie chcę nic więcej oprócz Ciebie. Żyłem na okrągło w błędnym kole, dziś oddaję Ci wszystko, co tylko mogę. To dla Ciebie może tylko sen. Dla mnie całkowicie zmieniło to czasu bieg. Może nam pisane jest, może to jednorazowy grzech. Jestem krótkowidzem, przede mną tylko Ty, w moich myślach całe dni. NIENAWIDZĘ/KOCHAM NIENAWIDZĘ/KOCHAM Niekończący się film. Nie potrafię żyć dla kogoś, a może dzięki Tobie nauczę się od nowa. A może PIERDOLIĆ TO WSZYSTKO! Nic niewarte czyny i słowa. A może tylko Ciebie potrzebuję, by mieć, kurwa, cały świat. A może gdy Cię zdobędę, wszystko runie jak ten domek z kart A może nie ma w nas miłości, wszystko to tylko chwilowe pragnienia. A może jest to zbyt ważne, wymaga cierpliwości i poświęcenia. A może tu i teraz, a może za późno, by kochać i wiesz co? JAKOŚ NIE POTRAFIĘ TEGO SPRECYZOWAĆ.

Ref. Ref.: A MOŻE CIĘ KOCHAM!? A MOŻE MÓWIĘ TO TYLKO PO TO, SUKO, ŻEBYŚ DAŁA MI DUPY! A MOŻE CHCĘ CIĘ POCAŁOWAĆ?! A może tylko przytulić, a może zapomnieć i błagać, by zacząć od nowa... Jakoś nie potrafię tego sprecyzować...
Autor tekstu: Łukasz Sikorski, Dawid Bienasz, Tomasz Pietruczuk
Tekst dodał: szotgan

Tłumaczenie piosenki

Fat Brutal Sound: Może Cię kocham (ft. Pietruch)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fat Brutal Sound: Może Cię kocham (ft. Pietruch)

Skomentuj tekst

Fat Brutal Sound: Może Cię kocham (ft. Pietruch)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • uwielbiam cie tak ze nie potrafie tego sprecyzowac co to znaczy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Może Cię kocham (ft. Pietruch) - Fat Brutal Sound, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Może Cię kocham (ft. Pietruch) - Fat Brutal Sound. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fat Brutal Sound.