Fiolka - Komu ja tekst piosenki - Teksciory.pl

Fiolka: Komu ja

Tekst piosenki

Brak wideo

Fiolka

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Fiolka: Komu ja

Komu dłoniekomu dłonie mekomu ciałokomu ciało mekomu ja ładnakomu niekomu ja ładnakomu niekto tu przystaniepo to by taniopo to by taniodotknąć mniehej ty paniepo to tutaj jastoję bo stoję tu jaref. hej ty paniepo to tutaj jastoję bo stoję tu jahej ty paniepo to tutaj jastoję bo stoję tu jakiedy stanieszwtedy ja udamudaję że naglekiedy stanieszja z tobąodjadę do rajuw laskomu dłoniekomu dłonie mekomu ciałokomu ciało mekomu ja ładnakomu niekomu ja ładnakomu niekto tu przystaniepo to by taniopo to by taniodotknąć mnieref. hej ty paniepo to tutaj jastoję bo stoję tu jahej ty paniepo to tutaj jastoję bo stoję tu jakiedy stanieszwtedy ja udamudaję że naglekiedy stanieszja z tobąodjadę do rajuw lasa co robi w dalimój ukochanyi czy ma tam dla mnieco schować miałbiała suknia ślubna sukniabiała suknia mojabiała suknia ślubna sukniabiała suknia moja ...ref. hej ty panie ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Fiolka: Komu ja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fiolka: Komu ja

 

Skomentuj tekst

Fiolka: Komu ja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Komu ja - Fiolka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Komu ja - Fiolka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fiolka.