Fiolka - Filigrany i moriole tekst piosenki - Teksciory.pl

Fiolka: Filigrany i moriole

Tekst piosenki

Brak wideo

Fiolka

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Fiolka: Filigrany i moriole

Byłeś gnojem i jak wieprzbezcześciłeś ciało ezoterycznefiligrany i moriolemimpilują w strunę zwijając sięref. I powrócą z głębi rurz piwnic złych i ściekówa odbiją się od ścianpozbawią oddechubyłeś gnojem i jak wieprzbezcześciłeś ciało ezoterycznemigotanie pewnych falnieustannie karmi a jakże czasref. i powrócą z głębi rurz piwnic złych i ściekówa odbiją się od ścianpozbawi oddechu(TEKST BUŁGARSKI)GłOśNY śMIECHref. radość wypełnia mi sercedla wszystkich słońce na niebiewoda nie płynie pod górężyjesz nie tylko dla siebieczasem krążę tu i tamróżne role w życiu gramkiedy śmiać się kiedy kpićkto wie jak na prawdę żyćmam to gdzieślubię nocą włóczyć sięmiejski spacer ma swój stylpłynie kolorowy filmszumy miasta szepczą takjak ćma wpadam w światła lampjuż to wiembardzo lubię głośny śmiechref. gdy chcę się napić to pijęa kiedy senna to leżęświętem radości jest życieja w żadne grzechy nie wierzęgdy chcę się napić to pijęa kiedy senna to leżęświętem radości jest życiekiedy chcę grzeszyć to grzeszęmoże mogłam inną byćsen o innym życiu śnićwiele już kolorów znamprzechodziłam wiele bramale nieja lubię bawić sięref. gdy chcę się napić to pijęa kiedy senna to leżęświętem radości jest życieja w żadne grzechy nie wierzęgdy chcę się napić to pijęa kiedy senna to leżęświętem radości jest życiekiedy chcę grzeszyć to grzeszę
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Fiolka: Filigrany i moriole

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fiolka: Filigrany i moriole

 

Skomentuj tekst

Fiolka: Filigrany i moriole

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Doba Major
  „Doba to krótko Ciągnie się długo Doba, Doba, Doba, Doba to krótko Czas na planecie nas strasznie ogranicza Doba na dołku ciągnie się długo Przez noc przypomnisz sobie połowę życia Doba, Doba, ”
 • Run OneRepublic
  „When i was a young boy Living in the city All i did was Run /5x Staring at the lights They look so pretty Momma said: Son /5x You’re gonna grow up You’re gonna ger old All the glitters fon”
 • FLEJWA esceh
  „cała chata jebie skunem i przytulę fortunę za to chcą mi mówić jak mam życz a potem liż ą na lewo i prawo przeżyłem taki film o którym mówię śmiało ty przeżyłeś tylko wtedy gdy ci pozwoliłem n”
 • Kłamiesz Martin Lange
  „za pierwszym razem nie bolało mnie głupi, wierzyłem, dałem ci się zwieść za drugim ledwo powstrzymałem zew trzeci dał pewność ze nie zmieni się ty dobijasz mnie tak kiedy próbujesz grać nic tu”
 • NÓŻ PRZY GARDLE 2 DYM KNF
  „Nóż przy gardle 2 Najlepszą obroną atak I oby już nie spadła na nikogo ciężka krata Nie zdobi ludzi szata Zdobią za to czyny Pod kadrą mam kobietę A nie kur* spod satyny Zawsze proste rymy Nor”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • filigrany i moriole

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Filigrany i moriole - Fiolka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Filigrany i moriole - Fiolka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fiolka.