Fismoll: Sznurowadła (Albo Inaczej)

Tekst piosenki

Fismoll

Teksty: 8 Tłumaczenia: 3 Wideo: 8
Profil artysty

Tekst piosenki

Fismoll: Sznurowadła (Albo Inaczej)

Tęsknię, choć wiem nie powinienem,Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butamiMam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, o Tobie...Pełen słoik wspomnień o Tobie.Nie ufam więcej tak głęboko,Nie będę stroił miny, Wierność trudna jest widocznie,Zdrada krótkowzroczna boli tak okropnie,Tak okropnie, tak okropnie...Tęsknię, choć wiem nie powinienem,Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butamiMam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, Pełen słoik słonych wspomnień o Tobie.Piję wino, palę skręty z kolegamiWpadnij kiedyś poniszczyć się z namiI jesteś zła, zła ja o wiem,Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.Kocham Ciebie i patrzę na ręce,Chwile miłe i nie ma ich więcej,Nie ważne, co było, co było.Tęsknię, choć wiem nie powinienem,Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butamiMam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, o Tobie, o Tobie...Tęsknię, choć wiem nie powinienem,Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butamiMam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, Pełen słoik słonych wspomnień o Tobie.Pełen słoik słonych wspomnień o Tobie.Tęsknię, choć wiem nie powinienem,Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butamiMam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, o Tobie, o Tobie...
Autor tekstu: Fisz
Data dodania: 2017-06-06
Tekst dodał: urwipołć

Tłumaczenie piosenki

Fismoll: Sznurowadła (Albo Inaczej)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fismoll: Sznurowadła (Albo Inaczej)

Skomentuj tekst

Fismoll: Sznurowadła (Albo Inaczej)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • fismoll sznurowadla
 • fismoll sznurowadła
 • sznurowadła fismoll
 • tęsknie choć wiem nie powinienem zostałem sam jak stoję
 • albo inaczej fismoll

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sznurowadła (Albo Inaczej) - Fismoll, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sznurowadła (Albo Inaczej) - Fismoll. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fismoll.