Fisz: Niedopa

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Niedopa

Syf niedopałków swąd stymuluje mnie ?? ?? ?? ??? ?? ?? Nigdy nie zastąpią jej, Smutne dźwięki stymulują łeb Pośród tego smrodu Ciągle szukam Cię Czy też jesteś sama Oglądasz jakiś nudny film Mam wypisane na ryju ból Sama wiesz, kto, jak i z kim Mam jeszcze rachunki do zapłacenia Cały, cały plik Raz, raz próba mikrofonu i zapętlony bit Jesteś sama, sama, sama jak ja, Ja jestem sam jak Ty, Jesteś sama, sama, sama jak ja, Ja jestem sam jak Ty, Jesteś sama, sama, sama jak ja, Ja jestem sam jak Ty, Jesteś sama, sama, sama jak ja, Śmierdzące niedopałki. Mam w głowie helikopter, Co rozkręca mnie Jak ten śmierdzący niedopałek Ciągle puszczam dym. Rzucam wszystko Jadę gdzieś daleko stąd Śmierdzący niedopałek Pozostawia tylko swąd Czy też jesteś sama Oglądasz jakiś nudny film Mam wypisane na ryju ból Sama wiesz, kto, jak i z kim Mam jeszcze rachunki do zapłacenia Cały, cały plik Raz, raz próba mikrofonu i zapętlony bit Jesteś sama, sama, sama jak ja, Ja jestem sam jak Ty, Jesteś sama, sama, sama jak ja, Ja jestem sam jak Ty, Jesteś sama, sama, sama jak ja, Ja jestem sam jak Ty, Jesteś sama, sama, sama jak ja, Śmierdzące niedopałki. Sama, sama, sama jak ja Sama, sama, sama jak ja Sama, sama, sama jak ja Sama, sama, sama jak ja Czy też jesteś sama Oglądasz jakiś nudny film Mam wypisane na ryju ból Sama wiesz, kto, jak i z kim Mam jeszcze rachunki do zapłacenia Cały, cały plik. Raz, raz próba mikrofonu i zapętlony bit.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Niedopa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Niedopa

Skomentuj tekst

Fisz: Niedopa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niedopa - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niedopa - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.