Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Tekst piosenki

Brak wideo

Formacja Nieżywych Schabuff

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Dzwonisz do mnie w środku nocy, Słucham jeszcze snem pachnący. Mówisz ładnie bez natchnienia, Jestem sama wiatr płomienia. Nie ma winy, nikt nie pyta, Kto posprząta po zabawie. Chłopcy w czapkach z dzwoneczkami, W innej wojnie już zakochani. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Mówisz do mnie w środku życia, Prosząc żebym Ci otworzył oczy. Człowiek jest jak liść na wietrze, Ktoś go kopnie, los uroczy. Jak to dobrze móc przeżywać, Życie, które nie jest proste. Wszystkie światła i kamery, W innej wojnie już zakochane. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Skomentuj tekst

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • formacja nieżywych schabuff na podniebnym szlaku koni
 • fns nic dobrego piosenka tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panie i panowie - Formacja Nieżywych Schabuff, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panie i panowie - Formacja Nieżywych Schabuff. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Formacja Nieżywych Schabuff.