Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Tekst piosenki

Brak wideo

Formacja Nieżywych Schabuff

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Dzwonisz do mnie w środku nocy, Słucham jeszcze snem pachnący. Mówisz ładnie bez natchnienia, Jestem sama wiatr płomienia. Nie ma winy, nikt nie pyta, Kto posprząta po zabawie. Chłopcy w czapkach z dzwoneczkami, W innej wojnie już zakochani. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Mówisz do mnie w środku życia, Prosząc żebym Ci otworzył oczy. Człowiek jest jak liść na wietrze, Ktoś go kopnie, los uroczy. Jak to dobrze móc przeżywać, Życie, które nie jest proste. Wszystkie światła i kamery, W innej wojnie już zakochane. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Skomentuj tekst

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • formacja nieżywych schabuff na podniebnym szlaku koni
 • fns nic dobrego piosenka tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panie i panowie - Formacja Nieżywych Schabuff, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panie i panowie - Formacja Nieżywych Schabuff. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Formacja Nieżywych Schabuff.