Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Tekst piosenki

Brak wideo

Formacja Nieżywych Schabuff

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Dzwonisz do mnie w środku nocy, Słucham jeszcze snem pachnący. Mówisz ładnie bez natchnienia, Jestem sama wiatr płomienia. Nie ma winy, nikt nie pyta, Kto posprząta po zabawie. Chłopcy w czapkach z dzwoneczkami, W innej wojnie już zakochani. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Mówisz do mnie w środku życia, Prosząc żebym Ci otworzył oczy. Człowiek jest jak liść na wietrze, Ktoś go kopnie, los uroczy. Jak to dobrze móc przeżywać, Życie, które nie jest proste. Wszystkie światła i kamery, W innej wojnie już zakochane. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies. Wyjedź ze mną na koniec świata, Wyjedź ze mną jak pan i pies.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Skomentuj tekst

Formacja Nieżywych Schabuff: Panie i panowie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • formacja nieżywych schabuff na podniebnym szlaku koni
 • fns nic dobrego piosenka tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panie i panowie - Formacja Nieżywych Schabuff, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panie i panowie - Formacja Nieżywych Schabuff. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Formacja Nieżywych Schabuff.