Gabry Ponte - What i can forget tekst piosenki - Teksciory.pl

Gabry Ponte: What i can forget

Tekst piosenki

Brak wideo

Gabry Ponte

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Gabry Ponte: What i can forget

What I can forgetWhat I cant forget foreverAnd never remember and now I ask again What I can forgetOf my memories, what run thought on my mind What I cant forget and dont remember anymorePlease, tell me what I can do to life my life how I never live itWhat I can forgetWhat I cant forget foreverAnd never remember and now I ask again What I can forgetSomething what I gonna remember into allMy lifeMy life.myWhat I can forgetWhat I cant forget foreverAnd never remember and now I ask again What I can forgetWhat I can forgetWhat I cant forget foreverAnd never remember and now I ask again What I can forgetOf my memories, what run thought on my mind What I cant forget and dont remember anymorePlease, tell me what I can do to life my life how I never live itWhat I can forgetWhat I cant forget foreverTo be hurt by something aint it funnySomething what I gonna remember into allMy life(What I can forget and what I cant forget)My life.my
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Gabry Ponte: What i can forget

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gabry Ponte: What i can forget

 

Skomentuj tekst

Gabry Ponte: What i can forget

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • DETOX (ft. Popek) KUBAŃCZYK
  „nie śpię piątą noc chowam się pod koc wczoraj piękny lot dzisiaj zjazd, mam dość! Mamo wstyd mi wciąż Boże ratuj go – krzyczała by to Gdybym nie znał STOP słowa Więc zacząłem więcej rymować ”
 • LUNAR Arab
  „zawieszony w gwiazdach i samplach dopóki ktoś mnie nie wybudzi księżyc nuci mi życia soundtrack dzisiaj unikam ludzi coraz rzadziej walczę gdy przede mną wiatrak bardziej z boku patrz gdzie j”
 • 3KIPA EKIPA
  „Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc nie musisz o nic się ba. To nasz Lot Trz”
 • kumpel olszakumpel
  „Jeśli czujesz to co mówię Jesteś mordo moim kumple Mogę z tobą pogadać Jeśli dzisiaj czujesz się gorzej Bo wiem ile znaczy pomoc Jeżeli masz trochę trudniej Żadnej głupiej kur* nie daj wejść so”
 • Parkour Dedis, Epis DYM KNF, Intruz, Vin Vinci, Kafar Dix37, Dawid Obserwator, Śliwa, Rufuz
  „Nie ma stania w miejscu Najwyższe obroty Koto łapią loty Patrzą mi prosto w oczy Cel się tu jednoczy Wspólny wróg to cel znów tempo ulicy podkręci nam cash jeb, jeb drzwi lecą z futryny jeb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki What i can forget - Gabry Ponte, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu What i can forget - Gabry Ponte. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gabry Ponte.