Galleon: The all european intro

Tekst piosenki

Brak wideo

Galleon

Teksty: 37 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Galleon: The all european intro

Remember when we were in tune , we sang these songs beneath the moon. Enlightened by the soul we newer knew , the end would come so soon. Were standing naked in the sun,against the ones that let us down. Encountered by the war , remember times we had more fun. Encouragement and fame were all words that triggered our hearts. We could see the light , we could be the light,we could control the light. A million summer days a head of us , we where there with you. You wrote invisible words between the lines , and you sold our dream. The Cities we made and the games we played , there all there in the stars. Beyond the glade so ugly and grey , as i turn away. Growing apart as we are growing up , years are melting away. Years pass on by , theres no time to fly , so we wave goodbye
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Galleon: The all european intro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Galleon: The all european intro

Skomentuj tekst

Galleon: The all european intro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The all european intro - Galleon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The all european intro - Galleon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Galleon.