Galleon: Wild ocean

Tekst piosenki

Brak wideo

Galleon

Teksty: 37 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Galleon: Wild ocean

The sea was boiling with rage A lighthouse sent out a gloomy sign The waves was smashing with hate Against the rocky shoreline A little ship was caught in the storm By the oceans cruel games They saw the sign from the beacon And they knew what it was saying The men was shivering with fear For Mother natures cold despite A priest on the boat looked to the sky , screaming Why..? For the last time you could Hear the little boat blow its horn Closer and closer to the shoreline with its sharp stones They couldnt turn they couldnt stop And there was nowhere to run The waves was screaming out its victory As if they knew who had won For the last time you could Hear the little boat blow its horn Closer and closer to the shoreline with its sharp stones The ship was smashed in thousands pieces by the powerful storm Ocean in ecstasy. . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Galleon: Wild ocean

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Galleon: Wild ocean

Skomentuj tekst

Galleon: Wild ocean

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • in a wild ocean piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wild ocean - Galleon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wild ocean - Galleon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Galleon.