Galleon: Fall of spring

Tekst piosenki

Brak wideo

Galleon

Teksty: 37 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Galleon: Fall of spring

Early spring he came across the mountains running from his past to liberty this world , his hands and nothing there to stop him who cares for human property I keep my claim He made his home in the valley by the river sheltered from storm and the silent rain without fear the deadliest beast in the forest the master of fire were to keep his claim I keep my claim Keep my claim Strenght by time people followed his footsteps with them buildings its an urban war buildings became cities its a natural expansion and we dont need to hide in forests anymore No one can own this land the forests and mountains demand the forces of nature runs free when we were totally disrupted we couldnt see . . . No one . . . No one can heal this land no one . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Galleon: Fall of spring

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Galleon: Fall of spring

Skomentuj tekst

Galleon: Fall of spring

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Fall of spring - Galleon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Fall of spring - Galleon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Galleon.