Galleon: Hole in my soul

Tekst piosenki

Brak wideo

Galleon

Teksty: 37 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Galleon: Hole in my soul

It's a hot summer day and it's starting to rain, I'm taking the next train home, I've been waiting all day but what can I say, I shouldn't even be here at all. Just seventeen years old and no lady I'm told, Just legs that go on for miles, In the chill of the night she took me inside, That's when she sealed my fate. I lie awake, I can't find my way home, She hesitates, then makes me wait I'm drowning with emotion, Who's gonna help me now. Chorus: There's a hole in my shoe where the rain gets in, There's a hole in my life where you've once been, Got a hole in my heart where the pain creeps in , There's a hole in my soul At the end of the day, in some old fashioned way, I guess you've made a fool out of me, Time after time I was shure you were mine, I got lost between pleasuer and pain. I lie awake, I can't find my way home, She hesitates, then makes me wait I'm drowning with emotion, Who's gonna help me now. Repeat Chorus twice I lie awake, I can't find my way home, She hesitates, then makes me wait I'm drowning with emotion, Who's gonna help me now. Repeat Chorus twice
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Galleon: Hole in my soul

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Galleon: Hole in my soul

Skomentuj tekst

Galleon: Hole in my soul

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hole in my soul - Galleon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hole in my soul - Galleon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Galleon.