Gano: Jeden z 365

Tekst piosenki

Brak wideo

Gano

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Gano: Jeden z 365

Piąta zero zero księżyc nad Bogucicami Pięćset jeden sunie pustymi arteriami Powieki jak co rano mam podparte zapałkami Z tyłu jakiś typ negocjuje z kanarami Z przesiadkami znowu nie miałem wyboru Brudna szyba kradnie światu ostatek koloru Bez oporu na ulicy ginę w tłumie Podążam do celu tak jak każdy kto coś umie I tak w sumie momentami brak mi tchu A przekrwione oczy sygnalizują brak snu Teraz tu a za kilka chwil już dalej Nie mam czasu patrzeć w przyszłość jak miał Edmund Haley W głowie szalej faktycznie tak to wygląda Z ta różnicą że nie dam za wygraną jak fronda Tak jak sonda eksploruje co nieznane Kilka odkryć na me konto zapisane Ref.: Biegnę i nie mogę się zatrzymać Biegnę, by życiu kroku dotrzymać Biegnę, wiem że muszę to wytrzymać Biegnę, żeby pozycję utrzymać Słońce skrywa się dostojne za horyzontem miasta Zegary tykają dochodzi osiemnasta Czas powrotu nastał nieobecne twarze Myślami daleko opuszczają korytarze We wszechobecnym gwarze pojedyncze słowa Zupełnie bez kontekstu rejestruje moja głowa Ktoś pieniądze chowa drżącymi rękami Kątem oka wirując za szybkimi palcami Za swymi plecami słyszę jakieś krzyki Jeden bierze zamach a drugi robi uniki Nie czekam na wyniki bo tabor nie poczeka Czas nie stoi w miejscu a droga jeszcze daleka Minuta ucieka co sześćdziesiąt sekund A ja niespokojny jak negator w czarnym leku Nie dam się człowieku za zakrętem prosta Cel w zasięgu ręki no a problem z tyłu został Ref. Tłumy szarych ludzi już w objęciach Morfeusza Kiedy swe emocje przekazuje moja dusza Wielu z was się rusza pod dyktando bitu Pot zalewa oczy emocje są już u szczytu Sięgają zenitu jak nieba Gryfiny I działają na mnie jak zastrzyk adrenaliny Osiągam wyżyny pokonuje doliny Nic mnie nie zatrzyma tak jak schodzącej lawiny Ekstremalne wyczyny dla mnie naturalne Wybuchowy rap jak materiały łatwopalne Niezniszczalne zupełnie tak jak Nebola W kręgu zainteresowań tylko główna rola Nie oddaje pola modyfikuje wpisy Biegnę po Wiktorię dureń wymyśliły nisy Ujawniam kulisy rzucam nowe światło Podnoszę poprzeczkę żeby nie było za łatwo Ref.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Gano: Jeden z 365

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gano: Jeden z 365

Skomentuj tekst

Gano: Jeden z 365

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeden z 365 - Gano, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeden z 365 - Gano. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gano.