Gano: Im g

Tekst piosenki

Brak wideo

Gano

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Gano: Im g

...poczekaj za dwa lata minie moda... GANO: Posłuchaj idioty jak krzyczy Stoi w zero zero przekonany że się liczy Działa jak pitbull spuszczony ze smyczy Toczy pianę do gardła skoczy Aż do momentu gdy spojrzysz mu w oczy Szybko jak flesz wtedy on z tematu zboczy I głupiec myśli że ktoś to przeoczy Kiedy kurtyną milczenia się otoczy Tego nie przeskoczy bo to za wysoko Tu słowo za słowo ale nie oko za oko W spodniach ma szeroko ale w głowie pusto Nic do powiedzenia kiedy cudzy bit gra tłusto I nie jak Augusto twardo i surowo Ale tak jak owca do strzyżenia wprost wzorowo Prawie na galowo streszczenie banału Pospolity szczur jak na otwarciu kanału KRI: Zarzut postawiono z nim się jednak ciągle spiera Zbyt łagodnym tonem upomniano nie dociera Błędów się wypiera a biegłych nie przekona Staje przeciw wielu jednak słaba jest ta strona Słaba też psychika a to nie dopuszczalne Jego osobowość jest jak sterowanie zdalne Łatwa do ugięcia jak w kolanach stawy Jest sprzeczność między sprawą a pojmowaniem sprawy Jak projekt ustawy to nie do zatwierdzenia Przegra jeśli twierdzi że zwolniony jest z myślenia Lekceważy słowa ze świadomości zniknie Nie brał pod uwagę że tych skutków nie uniknie Nigdy już nie krzyknie zawsze sam się stłumi Od zdemaskowania wokal coraz bardziej szumi Coraz bardziej trzeszczy w końcu się wyciszy Nikt po amatorze nawet echa nie usłyszy GANO: Kopnij psa a wyszczerzy swoje kły Nie będziesz wiedział kiedy on wyłoni się zza mgły A ty kiedy ktoś cię kopnie lecisz z gry A my nas nie interesują marzenia zmyślone postawy Nie wywierają wrażenia już masz oparzenia bo nie czujesz wrzątku To wcale nie tak że ściemnianie jest w porządku brakuje rozsądku Albo piątej klepki takich to ja targam jak papierowe torebki Bo mam dotyk lepki a ty się na to łapiesz Ja rześko do przodu a ty za mną srogo sapiesz Po głowie się drapiesz bo mnie o to chodzi Dopiero ty pukasz kiedy Gano już wychodzi Mnie to nie zaszkodzi a tobie wyjdzie bokiem Atakujesz mnie ja jak Zeus rażę szokiem Śmiertelniku pomyśl chwile przed tym krokie ...poczekaj za dwa lata minie moda... ...poczekaj zobaczymy ilu zostanie na hip hopowych wodach...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Gano: Im g

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gano: Im g

Skomentuj tekst

Gano: Im g

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gano staj piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Im g - Gano, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Im g - Gano. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gano.