Gerry Beckley - Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist) tekst piosenki - Teksciory.pl

Gerry Beckley: Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist)

Tekst piosenki

Brak wideo

Gerry Beckley

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Gerry Beckley: Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist)

"Brothers and sisters, I sense that somewhere out there one of our viewers has a pain... it's a severe pain in the... a kind of stiffness... in the neck. Viewer, place your hand on your television screen. Do it now. I command that you be healed! Neck pain demons be gone!! There, you should feel better, now."

"Brothers and sisters, I wish to remind you we now sell this holy, blessed healing salve. Only $39.99. Works on all pains, boils, and itchiness of the skin and scalp. Buy now and receive the prayer towel, holy golf divot repair tool, and blessed red plastic martini olive swords - no extra charge.""I am innocent of these charges! This young woman... this hussy... this licentious harlot is an instrument... (sobbing) all right, I did it! I am a sinner! I have sinned against yoohoohoohoohoo."
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Gerry Beckley: Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gerry Beckley: Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist)

 

Skomentuj tekst

Gerry Beckley: Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • JAK MAKŁOWICZ RAU PERFORMANCE
  „Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz nie McLovin Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Mnie lubią w Galicji A ciebie w Policji Se płynę delfinem Z delfinem w Afryce”
 • GeForce (feat. Kaz Bałagane, Szpaku) PRO8L3M
  „Pokemon yellow pod ławką Gameboy'a dostałem od stewardesy tamto spotkanie to dzieło przypadku bo z 10 wiosen jeszcze nie polecę dobrze że wtedy nie myślałem na głos bo na dekolcie łapie zawieche ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist) - Gerry Beckley, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Brothers And Sisters (Phil Hartman Televangelist) - Gerry Beckley. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gerry Beckley.