Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

NIE DAJMY SIĘ ZAPROGRAMOWAĆNIE DAJMY WCISNĄĆ SIĘ DO RAMNIE DAJMY SIĘ W SZUFLADĘ SCHOWAĆCHOCIAŻ TRUDNO TAKGDY PARY BRAK PODNIEBNY ZDOBYĆ SZLAKNIE DAJMY SIĘ ZASZEREGOWAĆNIE DAJMY ZATKAC SOBIE USTNIE DAJMY BYLE CZYM PRZEJMOWAĆJESZCZE TYLE SNÓWPRZED NAMI ZNÓWŻE CZAPKI SPADNĄ Z GŁÓWBOJOWY ŻYCIA CHRZESTNIEŁATWY WCALE JESTKTO PRÓBĘ PRZETRZYMATEN GÓRĄ JESTNIE DAJMY SIĘ ZNORMALIZOWAĆNIE DAJMY ZŁAPAĆ SIĘ NA LEP NIE DAJMY SOBĄ PONIEWIERAĆWARTO SOBĄ BYĆDO PRZODU ŻYĆW KOLORACH TĘCZY ŚNIĆNIE DAJMY SIĘ MANIPULOWAĆNIE DAJMY SUSZYĆ SOBIE GŁÓWNIE DAJMY Z GRY SIĘ WYAUTOWAĆŻYCIE TYLKO RAZJEDYNY RAZW OBJĘCIACH TRZYAM NASBOJOWY ŻYCIA CHRZEST . . .
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie dajmy si - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie dajmy si - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.