Golec uOrkiestra - Nie dajmy si tekst piosenki - Teksciory.pl

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

NIE DAJMY SIĘ ZAPROGRAMOWAĆNIE DAJMY WCISNĄĆ SIĘ DO RAMNIE DAJMY SIĘ W SZUFLADĘ SCHOWAĆCHOCIAŻ TRUDNO TAKGDY PARY BRAK PODNIEBNY ZDOBYĆ SZLAKNIE DAJMY SIĘ ZASZEREGOWAĆNIE DAJMY ZATKAC SOBIE USTNIE DAJMY BYLE CZYM PRZEJMOWAĆJESZCZE TYLE SNÓWPRZED NAMI ZNÓWŻE CZAPKI SPADNĄ Z GŁÓWBOJOWY ŻYCIA CHRZESTNIEŁATWY WCALE JESTKTO PRÓBĘ PRZETRZYMATEN GÓRĄ JESTNIE DAJMY SIĘ ZNORMALIZOWAĆNIE DAJMY ZŁAPAĆ SIĘ NA LEP NIE DAJMY SOBĄ PONIEWIERAĆWARTO SOBĄ BYĆDO PRZODU ŻYĆW KOLORACH TĘCZY ŚNIĆNIE DAJMY SIĘ MANIPULOWAĆNIE DAJMY SUSZYĆ SOBIE GŁÓWNIE DAJMY Z GRY SIĘ WYAUTOWAĆŻYCIE TYLKO RAZJEDYNY RAZW OBJĘCIACH TRZYAM NASBOJOWY ŻYCIA CHRZEST . . .
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

 

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Nie dajmy si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie dajmy si - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie dajmy si - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.