Gosia Andrzejewicz - Cud tekst piosenki - Teksciory.pl

Gosia Andrzejewicz: Cud

Tekst piosenki

Brak wideo

Gosia Andrzejewicz

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Gosia Andrzejewicz: Cud

Oh, na naOh, na naPocałunkiem witasz mnie...Rano w każdy dzień... Właśnie wtedy czuję, że...Że unosisz mnie...Bo tylko Ty potrafisz tak kolororwać oddechem mój cały światDziś moją twarz malujesz paletą Twych barwRef.:Nie może mnie nikt pokochać jak TyBo masz w sobie siłę, która mi..Maluje mój dzień, pięknem tuli sen...To nie może skończyć się!Nie może, o nie...A wieczorem w świetle gwiazdCzule patrzysz się...Mimo, ze nie mówisz nicJa już wiem co chcesz...A potem coś próbuje wciążPorozdzielać ze sobą połówki sercProszę Cię nie, nie pozwól, by rozpadły się...Ref.:Nie może mnie nikt...A to co unosi mnie...Do góry unosi mnie...Do nieba unosi mnie...Pięknem tuli sen...To... Twej miłości cud...Twej miłości cud...Twej miłości cud...Ref.:Nie może mnie nikt...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Gosia Andrzejewicz: Cud

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gosia Andrzejewicz: Cud

 

Skomentuj tekst

Gosia Andrzejewicz: Cud

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • unosisz mnie jak nikt
 • Gosia Andrzejewicz - Cud tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cud - Gosia Andrzejewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cud - Gosia Andrzejewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gosia Andrzejewicz.