Gosia Andrzejewicz: Wr

Tekst piosenki

Brak wideo

Gosia Andrzejewicz

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

Gosia Andrzejewicz: Wr

Jedna z polskich dróg, Na zachodzie Polski. Znów opada kurz po tym, Jak mijamy wioski. Niebieski wóz przecina mapę, W środku same osoby Związane z rapem. Jeszcze kilka minut w tył, A zobaczysz koncert. Zaczęło padać Parę minut przed końcem. Kończymy flaszkę, Rozlewam ja z Jackiem. Gdybym palił, Właśnie otwierałbym paczkę. W takich chwilach Tylko chillout. Chwila ciszy, Gdy kaseta się przewija. To ostatni dialog, Ostatnie halo. Dzwonię do niej, Ostatnio rozmawiamy mało. Mówię, że wszystko OK, Jesteśmy w drodze. Życie to poker, Stawiam hajs i wchodzę. Dobranoc mówię do niej I wyłączam nokie. Na zachodzie Polski, Sunąc samochodem. Ref. Wróć już I tak mocno przytul mnie. Niech noc ukołysze wspólny sen. Bez Ciebie życie traci sens, Więc wróć już. Przez mokrą szybę widzę, Jak ucieka obraz. Zakładam kaptur, Chciałbym chwilę pospać. Ludzie widzą tylko postać i słyszą teksty, Widzą mokry ręcznik i moją twarz po raz ęty. Dla nich to proste, To zwykły koncert. Zagrają, wypiją I odjadą w Polskę. Ja myślę o tej, Z którą teraz mieszkam, Który to raz Wspominam o niej w tekstach. Nie pierwszy raz Tak daleko od niej. W sumie, To setny weekend I znowu problem, To kolejna płyta, To kolejny rejs. A mnie kolejny raz nie ma obok niej, Ale wiem, Że muszę to zrobić dla nas, A w pierwszy wolny weekend Kupię szampana. Tak sądzę. Myśląc o tym, Co zrobimy potem, Na zachodzie Polski, Sunąc samochodem. Ref. Wróć już I tak mocno przytul mnie. Niech noc ukołysze wspólny sen. Bez Ciebie życie traci sens, Więc wróć już. Powoli tracę kontakt, Zamykam oczy. Znikam jak kasa z konta, Nie myśląc o tym. Zapominam, Że życie dostaliśmy w kredyt. Myślę, co będzie później, Że trzeba wierzyć. Pada deszcz, I rozmazuje to co widzę I tylko deszcz Rozbija się o przednia szybę. Czuję mokry t-shirt, Czuję, że to spiszę. Dla tych wszystkich, Na których liczę..Wiesz. Ciekawe, ile godzin spędziłem w trasie, Ile dni mnie nie było w chacie, Ile chwil, To nie policzysz raczej, Więc spytaj tych, Dla których od zawsze Em C 2 to ja C. Dziś tak to czuję, Co jest chwilą, Tu jest. Wszystko zmienne, Drogi kręte, Nie polegnę. Tak sobie myślę popijając wodę, Na zachodzie Polski, Sunąc samochodem. Ref. Wróć już I tak mocno przytul mnie. Niech noc ukołysze wspólny sen. Bez Ciebie życie traci sens, Więc wróć już. Wróć już I tak mocno przytul mnie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Gosia Andrzejewicz: Wr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gosia Andrzejewicz: Wr

Skomentuj tekst

Gosia Andrzejewicz: Wr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Droga wojownika Janusz Walczuk
  „ja wybrałem Droga wojownika po schodach w górę jak mój ziomal Michał w szkole nie interesowała mnie matematyka dziś mnie interesuje bo dziś podwajam kapitał dla drużyny gram jak kapitan w tym”
 • Internationa Mortel x Alberto
  „Ponad 4 dychy w łapie Każdy z nas goni papier Miejska dżungla, wąż pluje jadem Goryl, goryl, Mbape Mamy to w genach Kręcimy ten biznes, w chuju mam twoje obawy Utarg, bosa nie zgrywam Bo dobrze”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wr - Gosia Andrzejewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wr - Gosia Andrzejewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gosia Andrzejewicz.