Gosia Andrzejewicz: Wr

Tekst piosenki

Brak wideo

Gosia Andrzejewicz

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

Gosia Andrzejewicz: Wr

Jedna z polskich dróg, Na zachodzie Polski. Znów opada kurz po tym, Jak mijamy wioski. Niebieski wóz przecina mapę, W środku same osoby Związane z rapem. Jeszcze kilka minut w tył, A zobaczysz koncert. Zaczęło padać Parę minut przed końcem. Kończymy flaszkę, Rozlewam ja z Jackiem. Gdybym palił, Właśnie otwierałbym paczkę. W takich chwilach Tylko chillout. Chwila ciszy, Gdy kaseta się przewija. To ostatni dialog, Ostatnie halo. Dzwonię do niej, Ostatnio rozmawiamy mało. Mówię, że wszystko OK, Jesteśmy w drodze. Życie to poker, Stawiam hajs i wchodzę. Dobranoc mówię do niej I wyłączam nokie. Na zachodzie Polski, Sunąc samochodem. Ref. Wróć już I tak mocno przytul mnie. Niech noc ukołysze wspólny sen. Bez Ciebie życie traci sens, Więc wróć już. Przez mokrą szybę widzę, Jak ucieka obraz. Zakładam kaptur, Chciałbym chwilę pospać. Ludzie widzą tylko postać i słyszą teksty, Widzą mokry ręcznik i moją twarz po raz ęty. Dla nich to proste, To zwykły koncert. Zagrają, wypiją I odjadą w Polskę. Ja myślę o tej, Z którą teraz mieszkam, Który to raz Wspominam o niej w tekstach. Nie pierwszy raz Tak daleko od niej. W sumie, To setny weekend I znowu problem, To kolejna płyta, To kolejny rejs. A mnie kolejny raz nie ma obok niej, Ale wiem, Że muszę to zrobić dla nas, A w pierwszy wolny weekend Kupię szampana. Tak sądzę. Myśląc o tym, Co zrobimy potem, Na zachodzie Polski, Sunąc samochodem. Ref. Wróć już I tak mocno przytul mnie. Niech noc ukołysze wspólny sen. Bez Ciebie życie traci sens, Więc wróć już. Powoli tracę kontakt, Zamykam oczy. Znikam jak kasa z konta, Nie myśląc o tym. Zapominam, Że życie dostaliśmy w kredyt. Myślę, co będzie później, Że trzeba wierzyć. Pada deszcz, I rozmazuje to co widzę I tylko deszcz Rozbija się o przednia szybę. Czuję mokry t-shirt, Czuję, że to spiszę. Dla tych wszystkich, Na których liczę..Wiesz. Ciekawe, ile godzin spędziłem w trasie, Ile dni mnie nie było w chacie, Ile chwil, To nie policzysz raczej, Więc spytaj tych, Dla których od zawsze Em C 2 to ja C. Dziś tak to czuję, Co jest chwilą, Tu jest. Wszystko zmienne, Drogi kręte, Nie polegnę. Tak sobie myślę popijając wodę, Na zachodzie Polski, Sunąc samochodem. Ref. Wróć już I tak mocno przytul mnie. Niech noc ukołysze wspólny sen. Bez Ciebie życie traci sens, Więc wróć już. Wróć już I tak mocno przytul mnie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Gosia Andrzejewicz: Wr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gosia Andrzejewicz: Wr

Skomentuj tekst

Gosia Andrzejewicz: Wr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wr - Gosia Andrzejewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wr - Gosia Andrzejewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gosia Andrzejewicz.