Goya: Będę się starać

Tekst piosenki

Brak wideo

Goya

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Goya: Będę się starać

Jak smutki najgłębsze Które zawsze w tobie śpią Nigdy nie dziel się mną Jak radość największa Z którą nie rozstajesz się Pilnuj mnie A będę się bardziej starać Będę się mocniej starać Na zawsze i od zaraz Ty tylko bądź Jak w perłę najrzadszą Która cieszy oczy twe We mnie wpatruj się Jak o czymś najczulszym Co zawsze w tobie tkwi O mnie myśl A będę się bardziej starać Będę się mocniej starać Na zawsze i od zaraz Ty tylko bądź Będę się bardziej starać Będę się mocniej starać Na zawsze i od zaraz Ty tylko bądź Będę się bardziej starać Będę się mocniej starać Na zawsze i od zaraz Ty tylko bądź A będę się bardziej starać Będę się mocniej starać Na zawsze i od zaraz Ty tylko bądź
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Goya: Będę się starać

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Goya: Będę się starać

Skomentuj tekst

Goya: Będę się starać

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki staracy
 • piosenka tekst a ja bede sie starac cieszyc
 • nie dziel sie mna piosenka goya
 • będę się starać goya

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Będę się starać - Goya, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Będę się starać - Goya. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Goya.