Goya: Czy nie czujesz

Tekst piosenki

Brak wideo

Goya

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Goya: Czy nie czujesz

Są dni,gdy ziemia się usuwa spod nóg i w głowie mi się kręci,jakooś,nie nie nie to co myślicie,nie ten problem,to coś innego,coś do czego, ,jeszcze sama przyzwyczaić się nie umiem,swej miłości do zazdrości nie rozumiem,nie,nie rozumiem,nie. Ref Czy nie czujesz do mnie żalu,czy nie czujesz żalu,przez mój mały nałóg,czy nie czujesz do mnie żalu,czy nie czujesz żalu,przez mój mały nałóg? Tak jest,że każdy ma swoją małą głęboko skrytą słabość,aa oprzeć się jej nie jest prostą sprawą,ii niee zaprzeczysz,jak wiele rzeczy,robisz tak,bo inaczej już nie umiesz,swej miłośći do słabośći nie rozumiesz,nie,nie rozumiesz,nie. Ref Czy nie czujesz do mnie żalu,czy nie czujesz żalu,przez mój mały nałóg,czy nie czujesz do mnie żalu,czy nie czujesz żalu,przez mój mały nałóg>2.? 3.Czyy niee czujesz,czy nie czujesz,czy nie czujesz,czy nie czujesz żalu przez mój mały nałóg,czy nie czujesz,cyz nie czujesz,czy nie czujesz...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Goya: Czy nie czujesz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Goya: Czy nie czujesz

Skomentuj tekst

Goya: Czy nie czujesz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • POLSKIE MEXICO (ft. LEXY CHAPLIN) Cleo
  „Witaj w polskim Mexico Zimna wódka z papryką Licho nie śpi, amigos Piękny kraj, nie daj się twardo graj Witaj w polskim Mexico Zimna wódka z papryką Licho nie śpi, amigos W polskim San Escobar ”
 • Don't Go Yet Camila Cabello
  „Oh, my love Oh, yeah, yeha I am in love, yeha I replayed this moment for months Alone in my head, waitin’ for it to come I wrote all your lies And description on mind And i hope that you’ll f”
 • Głośniej Rafał Brzozowski
  „A może dziś jest tak, że miłość nie ma czasu trwać Szybko nudzi się i szuka ciągle nowych nas Stworzona by mieć, Stworzona by biec Donikąd, Znikąd Gdy już kogoś ma, to dzieli na dwa I znika,”
 • Coloratura Coldplay
  „Coloratura We fell in through the clouds And everyone before us Is there welcoming us now It’s the ened of death and doubt And loneliness is out Coloratura The place we dreamed about The m”
 • Better Believe (ft. The Weeknd, Young Thug) Belly
  „I stay up fighting my demons I don't got no one to lean on I'm busy puttin' my team on Hitters pull up with the beamer I put that girl in a P1 She make a mess and she clean up She call up h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czy nie piosenki
 • czy to czujesz tekst piosenki
 • nieczujesz
 • tekst pod tytułem ,, jak się czujesz'

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy nie czujesz - Goya, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy nie czujesz - Goya. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Goya.