Grażyna Łobaszewska: Wszystko co z

Tekst piosenki

Brak wideo

Grażyna Łobaszewska

Teksty: 22 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Grażyna Łobaszewska: Wszystko co z

W tobie świt, dobra miłość już od drzwi. Jedno wiem, kocham dom , w którym jesteś ty. Słodki czas, gdy w rodzinie ciepła smak. Piękny czas mój,w takich chwilach chce się żyć I pragnę by każdy zły sen, oddalić stąd To wiem... Nie ma jak dom, szczęśliwy dom Na trudy życia jest lekiem. Nie ma jak dom, i Boże broń... ...Przed samotnością w tym świecie. A do stołu, gdy zasiądzie każdy z nas To napotka czułe ręce, dobrą twarz. Słodki czas gdy w rodzinie ciepła smak. Piękny czas mój, w takich chwilach chce się żyć I wtedy wiem, że wszystko co złe omija mnie. Nie ma jak dom...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grażyna Łobaszewska: Wszystko co z

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grażyna Łobaszewska: Wszystko co z

Skomentuj tekst

Grażyna Łobaszewska: Wszystko co z

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko co z - Grażyna Łobaszewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko co z - Grażyna Łobaszewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grażyna Łobaszewska.