Green Day: Fuck off and die
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Green Day: Fuck off and die
I'm on a mission, I made my decisionto lead a path of self destruction,A slow progression, killing my complexionand it's rotting out my teeth.I'm on a roll, no self controlI'm blowing off steam with methamphetamine,Don't know what I want, and that's all that I've gotand I'm picking scabs off my face.Every hour ,my blood is running sourand my pulse is beating out of timel found a treasure, filled with sick pleasureand it sits on a thin white line.I'm on a roll, no self controlI'm blowing off steam with methamphetamine,Don't know what I want, and that's all that I've gotand I'm picking scabs off my face.I'm on a mission, I've got no decisionto lead a path of self destruction,Wish in one hand, shit in the otherand see which one gets filled first.I'm on a roll, no self controlI'm blowing off steam with methamphetamine,Don't know what I want, and that's all that I've gotand I'm picking scabs off my face.Geek.........Stink..........Breath
Tłumaczenie piosenki
Green Day: Fuck off and die
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Green Day: Fuck off and die
-
Good riddance
- Green Day
-
Hitchin a ride
- Green Day
-
I don't care
- Green Day
-
I don't want to fall in love
- Green Day
-
I don't want to know
- Green Day
Skomentuj tekst
Green Day: Fuck off and die
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Oczyszczenie (T. Różewicz) - feat. Alicja Majewska
Sanah
„Zachwycajcie się księżycem Nocą księżycową Czystą miłością i pieniem słowika Nie bójcie się wniebowzięcia Sięgajcie po gwiazdę I porównujcie oczy do gwiazd Nie, nie, nie, nie Nie wstydźcie ”
-
Z TYŁU GŁOWY
Sobel
„Mała miej nas z tyłu głowy na Na wypadek jakbym miałoby wam nie wyjść, ale To nie tak, że nie usiedzę sam Boli, że nie mogę spotkać Ciebie samej Zostało mi tylko wypić za dwóch, ale miej to z tyłu”
-
CZY TY TEŻ TAK MASZ?
Helena Ciuraba
„Dziwnie jest, gdy mówisz, że Masz czasami w myślach mnie, Mnie. A co, jeśli będzie tak Że pojawisz się w moich snach? Pewnie już tam jesteś Tylko brak pamięci. To myśl nieuchronna W moj”
-
SIGMA
B-QLL
„Choćby cały świat się walić miał to uśmiechnij się do mnie jeszcze raz Ty to najlepszy lek na cały strach, wtedy życie chce za rogi brać Dzięki tobie piękniejsze i to jak Gdy biją tak j”
-
Różowe diamenty
Young Leosia
„(A world is under attack) Blondynki, brunetki, różowe są sexy Masz ochotę na zabawę, to call me Tagi na ścianie, opuszczamy bar nad ranem Kelner leje nam Dom Perignon Blondynki, brunetki, róż”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Fortune Teller Blues - feat. Sammy Hagar
- Joe Bonamassa
-
Ta mała piła dziś | Nokaut | The Voice Senior 6
- Emanuela Nowak
-
Man In The Moon
- Coldplay
-
There's Always Gonna Be Something
- Stereophonics
-
Static
- Sleep Theory
-
Honey ft. MEFiU (prod. Krvchy)
- waima
-
Dzień
- Zosia Karbowiak
-
Hej, nie mówiłam ci
- Sandra Reizer
-
The Prodigal Ones
- Eluveitie
-
Piosenka księżycowa | Nokaut | The Voice Senior 6
- Ewa Śniady
Reklama
Tekst piosenki Fuck off and die - Green Day, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Fuck off and die - Green Day. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Green Day.
Komentarze: 0