Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

1. Byłem tu, byłem tam, spotkałem ludzi wielu, byłem na czterech pogrzebać i jednym weselu, ile się zdarzyło opowiedzieć nie zdołam, znam kilka demonów lecz żadnego anioła. Nie ma idealnych za to jest wielu fatalnych nie stroniących od grzechów kardynalnych, zaklęć niewybaczalnych. Wiesz o co mi chodzi, nie wiesz jednak nigdy po coś się urodził. Znam noce przebalowane, dni zmarnowane, cieszenie się chlebem, i rzyganie szampanem. Znam żałosne rzeczy, które miały być wielkie i rzeczy małe, które właśnie były piękne, poważne dyskusje i zwykłe pogaduszki, łzy słone bardziej niż słone paluszki. Byłem daleko i wiele widziałem, ale zawsze w końcu tutaj powracałem.Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x22. Widziałem gruzy i wiem co to nadzieja, słuchałem orkiestry i słuchałem Dj słyszałem utwory ze zgrzytów. Piłem mleko i piłem spirytus, byłem pijany i byłem na kacu, miałem wrogów i miałem przyjaciół. Przyrzekałem i łamałem obietnice, znałem nimfomanki i znałem dziewice. Moje wspomnienia kiedyś się rozwieją, jeździłem PKS'em i jeździłem koleją. Kiedyś będę stary, wszystko pozapominam, tak już jest to nie moja wina. Odkąd pamiętam zawsze byłem w drodze, czasem spałem z łózkach a czasem na podłodze. Kiedyś pytałeś się mnie gdzie się włóczyłem, teraz mogę ci powiedzieć bo znowu wróciłem.Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x23.Oeo jak kłanta namera, na rapowy ring wracam jak bumerang. Słyszałem takie rzeczy że mózg staje, słyszałem wiele bzdur i słyszałem wiele bajek, jak wam się wydaje czy ktoś powie, kiedy znowu będę w drodze panie panowie, ty się jeszcze nad tym zastanawiasz gdy ja szmat trasy już w tyle zostawiam.Szyby w dół, regulator głośności w gorę znajdziesz ślady kół i pyłową chmurę, gdy w końcu wrócę przywiozę wspomnienia, i opowieści powtarzane przez pokolenia. W pierwszej chwili możesz mnie nie poznać, z pewnością się zmienię nie wiem czego doznam. Zamieszkiwałem miejsca szkaradne lub ładne ale zawsze coś mnie tu przyciąga jak magnes.Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • grupa operacyjna odchodzę, żeby się odnaleźć muszę się zgubić
 • znow jestem tutaj sam

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem tu znowu - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem tu znowu - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.