Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

1. Byłem tu, byłem tam, spotkałem ludzi wielu, byłem na czterech pogrzebać i jednym weselu, ile się zdarzyło opowiedzieć nie zdołam, znam kilka demonów lecz żadnego anioła. Nie ma idealnych za to jest wielu fatalnych nie stroniących od grzechów kardynalnych, zaklęć niewybaczalnych. Wiesz o co mi chodzi, nie wiesz jednak nigdy po coś się urodził. Znam noce przebalowane, dni zmarnowane, cieszenie się chlebem, i rzyganie szampanem. Znam żałosne rzeczy, które miały być wielkie i rzeczy małe, które właśnie były piękne, poważne dyskusje i zwykłe pogaduszki, łzy słone bardziej niż słone paluszki. Byłem daleko i wiele widziałem, ale zawsze w końcu tutaj powracałem.Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x22. Widziałem gruzy i wiem co to nadzieja, słuchałem orkiestry i słuchałem Dj słyszałem utwory ze zgrzytów. Piłem mleko i piłem spirytus, byłem pijany i byłem na kacu, miałem wrogów i miałem przyjaciół. Przyrzekałem i łamałem obietnice, znałem nimfomanki i znałem dziewice. Moje wspomnienia kiedyś się rozwieją, jeździłem PKS'em i jeździłem koleją. Kiedyś będę stary, wszystko pozapominam, tak już jest to nie moja wina. Odkąd pamiętam zawsze byłem w drodze, czasem spałem z łózkach a czasem na podłodze. Kiedyś pytałeś się mnie gdzie się włóczyłem, teraz mogę ci powiedzieć bo znowu wróciłem.Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x23.Oeo jak kłanta namera, na rapowy ring wracam jak bumerang. Słyszałem takie rzeczy że mózg staje, słyszałem wiele bzdur i słyszałem wiele bajek, jak wam się wydaje czy ktoś powie, kiedy znowu będę w drodze panie panowie, ty się jeszcze nad tym zastanawiasz gdy ja szmat trasy już w tyle zostawiam.Szyby w dół, regulator głośności w gorę znajdziesz ślady kół i pyłową chmurę, gdy w końcu wrócę przywiozę wspomnienia, i opowieści powtarzane przez pokolenia. W pierwszej chwili możesz mnie nie poznać, z pewnością się zmienię nie wiem czego doznam. Zamieszkiwałem miejsca szkaradne lub ładne ale zawsze coś mnie tu przyciąga jak magnes.Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Jestem tu znowu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • grupa operacyjna odchodzę, żeby się odnaleźć muszę się zgubić
 • znow jestem tutaj sam

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem tu znowu - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem tu znowu - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.