Grupa Operacyjna: Mieszko

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Mieszko

Mieszko, Mieszko mój koleżko x81. W kościele z nudów obgryzam paznokcie, gdyksiądz popatrzy brat trąca mnie łokciem.Często myślami jestem gdzie indziej.W dowolnym miejscu, byle nie w windzie.Bo winda nie jest moim ulubionym miejscemi trudno coś o niej powiedzieć z sensem inigdy nie wiesz kogo w środku spotkasz- więc może lepiej nie zaglądać do środka.W markecie można przecież bawić się lepiej,wskakuje do wózka jeździmy po sklepie na prostejmiędzy półkami z proszkami zachwycam jak Kubicakierowcy zdolnościami, lecz dobre wrażenie burzyzderzenie, ochrona gna do nas z niezadowoleniem.Market nie lubi być traktowany żartem, z jegoszponów do domu zwiewam tylko fartem.Mieszko, Mieszko mój koleżko x82.W ławce ostatniej siedziałem na matmie skulonytam jak rozbitek na tratwie. Było by mi łatwiejgdybym był trochę niższy, szkoła była spoko,ale matma mnie niszczy. Starczy o szkole sąciekawsze miejsca, jak szpital gdzie miałemmieć przeszczep serca. Ups pomyłka miał być mózguprzeszczep, tyle, że dawcy nie znalazłem jeszcze.Mimo starań lekarzy żyjemy coraz dłużej,najbardziej życiowym sportem jest żużel.To zupełnie jak w życiu w kółko się kręcą, a tylkonajszybszy zostaje zwycięzcą, więc żużel rządzijeszcze raz powtórzę ja nie mogłem zdawać religiina maturze. I pewnie dlatego nie zostałem księdzemnie dlatego, że drobne czasem z tacy wędzę.Mieszko, Mieszko mój koleżko x83. Moim ulubionym samochodem był rower, ale zauważyłem,że jest problem z tym słowem . Gdy mówisz do laski"Przyjadę rowerem" nie licz na oklaski uzna, żejesteś zerem, bo w teren rowerem jej ruszyć się nie śni.W tej pieśni wyjaśniam, ze liczy się prestiż. Przynajmniejdla tych, co lansują się w klubach. Takich na rowersię wyrwać nie uda. Nie wierzę w cuda, one wolą merce,tym więcej, że merce chwytają za serce, ale co do mniebędę się poświęcał, dla takiej co będzie mnie kochaćbez merca. Bo jestem naiwny jak nasi piłkarze, oniskopią Brazylię, a ja Wam pokażę, że nie każda kobietamyśli o pieniądzach. Kochanie poczekaj. "Gdzie moja forsa?".Mieszko, Mieszko mój koleżko x8
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Mieszko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Mieszko

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Mieszko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • merce chwytają za serce
 • mieszko mieszko mój koleżko
 • moim ulubionym samochodem był rower
 • grupa operacyjna to ja i moje paranoje
 • najbardziej życiowym sportem jest żużel

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mieszko - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mieszko - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.