Grupa Operacyjna: Stanis

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Stanis

Znaliśmy się wcześniej, ale tylko z widzenia Ostatni tydzień trochę sprawy pozmieniał Jak to dokładnie było opowiedzieć nie umiem Zobaczyłem Cię w wieloosobowym tłumie Z daleka słychać szum jak w co ja tutaj robię? Nasza wspólna koleżanka przedstawiła nas sobie Zostaliśmy później sami pod tamtym zegarem Nie trwało to długo, zamieniliśmy słów parę Jedno z drugim zdanie, kulturalne pożegnanie Jeszcze nie wiedziałem, co się później stanie Przypadkiem potem spotkaliśmy się w mieście Czekałaś na kogoś ale jeszcze było wcześnie Gadaliśmy długo, odprowadziłem Cię na miejsce Ale odchodząc zapomniałem zabrać serce Nie mogłem w to uwierzyć, no kurczę blade Obiecałem sobie kolejny taki przypadek [Refren] Nic na to nie poradzę, znaliśmy się z widzenia Pisane nam być razem, kocham Cię, do zobaczenia Nic na to nie poradzę, znaliśmy się z widzenia Pisane nam być razem, kocham Cię, do zobaczenia Zdobyłem Twój numer komórkowego telefonu Znam Twoją ulicę i Twój numer domu Chodziłem w okolicy, śledziłem Cię ukradkiem Żebyśmy znowu mogli się spotkać przypadkiem Czasem zdajesz mi się być wyniosła taka Wiem, że nie mam basenu i białego cadillaca Tak prawdę mówiąc, to z kasą ledwo przędę Lecz jeśli chcesz mieć fortunę to dla Ciebie ją zdobędę Koleżanka powiedziała mi, że masz przyjaciela Od tamtego czasu nienawidzę pataja Złożyłem sobie ostatnio obietnicę nową: Gdy gość będzie u Ciebie, przetnę mu linkę hamulcową Bo marzę o tym i chciałbym być pewien Że koleś rozbije się na jakimś przydrożnym drzewie Z wiązką kwiatów przyjdę na jego pogrzeb I będę Cię pocieszał mówiąc, że w niebie jest dobrze. [refren] Jutro nie będzie lepiej, więc nie będę kłamał Że będzie lepiej, a żebym się nie łamał Radził mi kolega dosyć dobrze znany Musztarda po obiedzie dawno jestem połamany Na widok urody mej pani, nawet murzyni bledną Na to co do Ciebie czuję lekarstwo jest jedno Proszę spotkaj się ze mną, już masz moje serce Dałbym Ci drugie i trzecie, gdyby miał ich więcej Przez to co czuję świat się piękny wydaje Nawet ten samobójca zdychający pod tramwajem. Dziewczyno, powiem Ci pokrótce Masz mnie jak na talerzu, weź tylko sztućce. Dla Ciebie na deszczu godziny bym moknął A nawet telewizor wyrzucił za okno Kończę ten list szkoda, że Cię tu nie ma Kocham Cię do zobaczenia!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Stanis

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Stanis

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Stanis

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czekałaś kiedy spotka cię tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stanis - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stanis - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.