Grupa Operacyjna - Patos tekst piosenki - Teksciory.pl

Grupa Operacyjna: Patos

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Patos

Nie jestem blokersem ani poetą ulicy Zimnym draniem raczej, który nigdy nie milczy Drab cyniczny zakasować mnie to wyczyn, Który jeszcze się nie zdarzył więc nie miej na co liczyć Gdy wskakuję na scenę cała widownia krzyczy Założę ci obrożę i potargam na smyczy Choćbyś sobie nie życzył szybko zaliczysz parter Patos gdy do mnie mówisz! Słaby jesteś i żartem Zdaję się być wszystko, żałosne widowisko. Nie chcę być tego świadkiem, stoisz wciąż za blisko Poczuj but i twardą rękę, moją hegemonię przyznaj Zrób krok w bok i utrzymaj ten dystans Jestem jak plagi Egiptu, deszcz meteorytów, Zesłały mnie niebiosa bym spoglądał ze szczytu Chciałbyś zabrać ten tytuł, ale szczerze cienko przędziesz Póki ja tu jestem zawsze tym drugim będziesz. [refren] Świat jest dzisiaj bardzo dziwny Rap jest dzisiaj lukratywny Zatem przestań być naiwny I od dzisiaj śpiewaj tak x2 Gdy mnie zabraknie a opinię tą doceniaj Będziesz bał się nawet wspomnienia mojego imienia Jeśli łamię ci serce napisz o tym w piosence Jestem wszystkim tym, czym mówisz i jeszcze czymś więcej Ty wiesz, że nawet wychodzi ci nieźle Lecz jesteś moim cieniem i tej myśli więźniem W miejscu grzęźniesz i to coraz częściej Lecz porzuć nadzieję, że to samo przejdzie Ponownie zwyciężam i to cię uciemiężą Przygniótł cię już dawno współzawodnictwa ciężar Uważaj, bo jestem cwanym sukinsynem Zamkną mnie kiedyś w jednej celi z Rywinem Lecz powiem naprawdę, gdy chcesz być koleżką Andruss to Ziemowit, ja się nazywam Mieszko To tak prywatnie lecz wróćmy do meritum Książe powraca, kiwaj głową do bitu. [refren] Nie chcę być zwierzęcy, chcę być bardziej ludzki Choć troszkę mądrzejszy niż Kuba Wojewódzki Więc podnieście ręce lub nie podnoście Tak prawdę mówiąc to mam to w nosie Jak miło być tym, który miesza w głowach Moje słowa to pewna mieszanka wybuchowa Jestem jak broń maszynowa, maszyna parowa, Ruszyła po szynach dziecina stalowa Dlaczego to zrobiłem? Myślę, że dla hecy Pocałujcie mnie w miejsce, gdzie kończą się plecy Te rzeczy, tamte rzeczy, jak tu zaprzeczyć Lekarzu, lecz się sam! Powinienem się leczyć Straszysz mnie gnatem? Ja szykuję armatę! Wygonię cię precz, popędzając batem I nakażę popękać najmocniejszym strunom Boże, miej nas w opiece! Oto numero uno!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Patos

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Patos

 

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Patos

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kołysanka Kacper HTA
  „Po prostu śpij kochani Śpij kochanie Nocą oczy zmróź Jak mam żyć mój panie w kwarantannie? Nad ulica kurz Niech zmieni w krzyk wołanie milion ludzi W każdym mieście tu Daje wam tylko wiarę Par”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Parowa Maszyna tekst ukrainski
 • patos tekst
 • grupa operacyjna patos tekst
 • parowa maszyna tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Patos - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Patos - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.