Grupa Operacyjna: Wiosna

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Wiosna

Poeta rozmawia ze smutnym szatanem Współcześnie, więc szatan mówi Przerąbane. Bo recesja mój drogi dotknęła nawet piekło, Widły musiałem zastawić, wiele smoły wyciekło. I wzdycha ten szatan, lecz nie wiklina Bogu. Nie jego wina, że dziś się nie boją rogów. Ceny siarki wzrosły, kiedyś kupowałem tiry, Mlekopyta jest niemodna, jak piosenki Iry. To przygnębiające, musisz przyznać mi rację, Piekło zieje pustkami przez wiarę w reinkarnację. I mówi dalej szatan: Za komuny było lepiej, Kolejki grzeszników jak w PRL-owskim sklepie. Lecz dziś idea piekła stała się niemodna, Torturuję obsługę, by firma była rentowna. A prawa rynku są twarde drogi panie I rujnują nas rachunki za ogrzewanie Ref: Gdy byliśmy młodzi wszystko było proste, Chciałbym tak znów przeżywać tamtą wiosnę. I wiem, że też tęsknisz i nie jesteś w tym sam Jeśli znasz lepsze czasy proszę, zabierz mnie tam! Następny głos zabiera poeta; Kiedyś śpiewałem hymn, dziś gram do kotleta. Chciałem kiedyś być głosem, którego nic nie głuszy, Lecz życie to nie poemat, zbyt delikatnych kruszy. Chcesz, opowiem ci szatanie o moich koszmarach; Ludzie gardzą poezją słuchać lubią bara bara, Tyki tyki tralalala i kocham cię bejbe, Gdy nie było popytu myślałem, że przejdę, Jakoś przez te czasy, lecz do diabła, jeść trzeba Moje natchnione wersy nie zapewniły mi chleba. I zawsze dałbym ci duszę, gdybyś mógł ją kupić, Lecz legalnie nie ma sensu wszystkich Fiskus nas udupi Zresztą i tak mówiłeś, że na inwestycje ni masz Piszę teraz piosenki, lecz w tym biznesie zima Coraz trudniej, z każdym dniem coraz słabsze ręce. I często jakaś tęsknota aż rozrywa serce. Ref: Gdy byliśmy młodzi wszystko było proste, Chciałbym tak znów przeżywać tamtą wiosnę. I wiem, że też tęsknisz i nie jesteś w tym sam Jeśli znasz lepsze czasy proszę, zabierz mnie tam! Proszę, zabierz mnie tam! /2x Siedzą i biadolą szatan i poeta, Myślą o swym życiu i wiedzą, droga nie ta. I tęsknią jak wszyscy, o tym, co odeszło, Tęsknią, jak ty, jak Ziemowit, jak Mieszko. I patrzą z nostalgią w krainę młodości Gdzie serca biły mocniej, życie było jak pościg. I tak siedzi, nos na kwintę spuszczony ma szatan. Poecie niepotrzebnym chyba dostrzega brata. I będą tak siedzieć do zachodu słońca, Później do świąt, a później do świata końca. A ziemia im się będzie kręcić coraz szybciej, Coraz mocniej będą tęsknić za przeżytym już życiem Nie przyjdzie im do głowy, by czasu resztę Wykorzystać i przeżyć jak nie przeżyli jeszcze. Z życia wycisnąć soki, zachłysnąć się szczęściem Mógłbym krytykować, lecz sam lepszy nie jestem Ref: Gdy byliśmy młodzi wszystko było proste, Chciałbym tak znów przeżywać tamtą wiosnę. I wiem, że też tęsknisz i nie jesteś w tym sam Jeśli znasz lepsze czasy proszę, zabierz mnie tam! Proszę, zabierz mnie tam! /2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Wiosna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Wiosna

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Wiosna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • podkład do piosenki wiosna grupa operacyjna
 • grupa operacyjna pisarz i diabeł
 • grupa operacyj a szatan
 • slowa z litera g na wiosna

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiosna - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiosna - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.