Grupa Operacyjna: Problem

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Problem

Ref.Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem, zimne laski są złe - a zimne piwo dobre..łap się tych podstaw kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre.. Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem zimne laski są złe, a zimne piwo dobre łap się tych podstaw, kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre..1.Co dzień rano w autobusie od nowa, ludzie smutni jak noc listopadowa.Dzwoni znów budzik, odłóż poduszkę,rozlep powieki rozstań się z łóżkiem.Wróć na ziemie to mówi monotonia, zapomnij o porsche i o seksie z mis Polonia, i przestań marzyc o Kubańskiej plaży, ciepło będzie tylko jak herbatą się poparzysz. Potrzebuje he? jak to się nazywa, szukam słowa. Aha! Perspektywa.Musimy się wyrwać z tego kieratu, rozchmurzyć i siebie i resztę rodaków. Dolać do baku choć benzyna droga, dobrego humoru musimy zatankować, więc jeśli się wnerwiasz i wściekły jesteś pomyśl o ostatniej ratunku desce.Ref.Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem, zimne laski są złe - a zimne piwo dobre..łap się tych podstaw kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre.. Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem zimne laski są złe, a zimne piwo dobre łap się tych podstaw, kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre..2.Życie - ha, często dziwne bywa dolina jest powszechna jak reklamy piwa, nie możesz się kiwać - to może się bujaj , olewaj tych wszystkich co robią cie w chuja. Każdy człowiek ma problem jakiś; skarżą się tylko stare baby i dzieciaki, i jeszcze ziomki z samo obrony. Nie bądź jak Lepper popierdolony, pamiętaj o tym co dobre jest w życiu ; pamiętaj o ziomkach, rodzinie i piciu - nie gazowanej wody.. dwa litry dziennie, to zdrowie poprawi ci nie odmiennie. Zmień coś a dobre, zmień coś na lepsze, zresztą sam już wiesz, po co ja tu pieprzę - łap się tych podstaw zostaw kłopoty a jeśli możesz : pożycz mi pięć złoty.Ref.Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem, zimne laski są złe - a zimne piwo dobre..łap się tych podstaw kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre.. Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem zimne laski są złe, a zimne piwo dobre łap się tych podstaw, kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre..3.Wyjdzie to na dobre jak Andrusowi dieta, choć może wobec ziomka ten tekst to nie tak: 'Stary uważaj o czym tutaj śpiewasz bo jak się potem wkurwi będziesz za potem drzewa'. Dobra, przepraszam ja tylko żartowałem, Wiśniewski ma czerwone włosy Liroy łysą pałę. My mamy ten kawałek wy macie impre dzisiaj, więc śpiewajcie głośno tak żebym usłyszał.Ref.Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem, zimne laski są złe - a zimne piwo dobre..łap się tych podstaw kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre.. Bo każdy człowiek ma jakiś tam problem zimne laski są złe, a zimne piwo dobre łap się tych podstaw, kłopoty zostaw a wyjdzie ci to na dobre..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Problem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Problem

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Problem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki problem grupa
 • rodzina słowa grupa operacyjna
 • grupa operacyjna kłopoty zostaw

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Problem - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Problem - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.