Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Z tej drogi, którą przeszłoza wiosną swoją lato już nie patrz na swą, przeszłość,na przyszłość spojrzyj za to.Ze wzrokiem na zakręcie,za którym jest już jesień,wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie...Jesienną Dziewczynę,odmienną niż inne dziewczynę z chryzantemami,z chryzantemami.Dziewczynę Jesienną dziewczynę bezcennąi nie zamienną już na nic,już na nic.Wiosennych dziewcząt pełnoi letnich tyle ładnych.Jesienną poznasz jedną,zimowych nie ma żadnych.O tamte zresztą mniejsza,gdy złoto i szkarłatniezabarwi jesień pejzażna przyjście tej ostatniej ...Jesiennej Dziewczyny,odmiennej od innych dziewczyny z chryzantemami,z chryzantemami.Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.Wyciągnij ręce do niej,by tak nie przeszła mimo,bo ma we włosach promień,przy którym jaśniej zimą.Bo zachód już w niuansachczerwieni gaśnie zimnej bo to ostatnia szansa,po której nie ma innej ...Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (23 listopada 2015, 12:16)
Re: Grzegorz Turnau - Jesienna dziewczyna
"Autor nieznany" - ludzie, to jest piosenka z Kabaretu Starszych Sanów!! Autorzy - WASOWSKI I PRZYBORA, oryginalne wykonanie - Kalina Jędrusik. Wersja Turnaua to cover

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jesienna dziewczyna
 • jesienna dziewczyna tekst
 • tekst piosenki jesienna dziewczyna
 • dzwczyny jesiennej dziwczyny odmiennejie
 • tekst piosenki jesienn dziewczyna

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jesienna dziewczyna - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jesienna dziewczyna - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.