Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Z tej drogi, którą przeszłoza wiosną swoją lato już nie patrz na swą, przeszłość,na przyszłość spojrzyj za to.Ze wzrokiem na zakręcie,za którym jest już jesień,wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie...Jesienną Dziewczynę,odmienną niż inne dziewczynę z chryzantemami,z chryzantemami.Dziewczynę Jesienną dziewczynę bezcennąi nie zamienną już na nic,już na nic.Wiosennych dziewcząt pełnoi letnich tyle ładnych.Jesienną poznasz jedną,zimowych nie ma żadnych.O tamte zresztą mniejsza,gdy złoto i szkarłatniezabarwi jesień pejzażna przyjście tej ostatniej ...Jesiennej Dziewczyny,odmiennej od innych dziewczyny z chryzantemami,z chryzantemami.Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.Wyciągnij ręce do niej,by tak nie przeszła mimo,bo ma we włosach promień,przy którym jaśniej zimą.Bo zachód już w niuansachczerwieni gaśnie zimnej bo to ostatnia szansa,po której nie ma innej ...Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (23 listopada 2015, 12:16)
Re: Grzegorz Turnau - Jesienna dziewczyna
"Autor nieznany" - ludzie, to jest piosenka z Kabaretu Starszych Sanów!! Autorzy - WASOWSKI I PRZYBORA, oryginalne wykonanie - Kalina Jędrusik. Wersja Turnaua to cover

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jesienna dziewczyna
 • jesienna dziewczyna tekst
 • tekst piosenki jesienna dziewczyna
 • dzwczyny jesiennej dziwczyny odmiennejie
 • tekst piosenki jesienn dziewczyna

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jesienna dziewczyna - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jesienna dziewczyna - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.