Grzegorz Turnau - Jesienna dziewczyna tekst piosenki - Teksciory.pl

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna - Tekst piosenki

Utwór nie ma przypisanego wideo
Bądź pierwszy i dodaj klip do wykonawcy Dodaj wideo
Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty110
Tłumaczenia0
Wideo10


Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Z tej drogi, którą przeszłoza wiosną swoją lato już nie patrz na swą, przeszłość,na przyszłość spojrzyj za to.Ze wzrokiem na zakręcie,za którym jest już jesień,wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie...Jesienną Dziewczynę,odmienną niż inne dziewczynę z chryzantemami,z chryzantemami.Dziewczynę Jesienną dziewczynę bezcennąi nie zamienną już na nic,już na nic.Wiosennych dziewcząt pełnoi letnich tyle ładnych.Jesienną poznasz jedną,zimowych nie ma żadnych.O tamte zresztą mniejsza,gdy złoto i szkarłatniezabarwi jesień pejzażna przyjście tej ostatniej ...Jesiennej Dziewczyny,odmiennej od innych dziewczyny z chryzantemami,z chryzantemami.Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.Wyciągnij ręce do niej,by tak nie przeszła mimo,bo ma we włosach promień,przy którym jaśniej zimą.Bo zachód już w niuansachczerwieni gaśnie zimnej bo to ostatnia szansa,po której nie ma innej ...Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcenneji nie zamiennej już na nic,już na nic.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • Grzegorz Turnau Jestem synem mego ojca
  "Jestem synem mego ojcajestem ojcem mego syna.Każdy z nas osobno wzięty całą resztę przypomina.Nie potrafię się odróżnićod swej własnej jego twarzychociaż twarz zupełnie innamoże czasem mi się marzy( m"
 • Grzegorz Turnau Kawa
  "Prosty temat: światło-cień.Implikacje i przenikanie.Wpływ księżyca na mój sen,słońca zaś na moje wstawanie. Mam niebylejakie, bopołudniowo-zachodnie okna.Patrzę. Czekam. Setki lat.Dzień i noc. I nic. "
 • Grzegorz Turnau Kiedy
  "Kiedyś nadejdzie taki dzieńgdy człowiek będzie wreszcie w zgodzie żyłz sobą samymi innymikiedyś nadejdzie taki dzieńgdy wolny będzie dla wolności żyłpojednany z braćmi swymiGdy przez wzajemną zgodęmąd"
 • Grzegorz Turnau Wszystko co pi
  "Wszystko co piękne jest przemija wykwint i zbrodnie dawnych czasów skrzętnie zebrane po muzeach niedbale śpiące na katedrach gotyk płynący z kolumn lasu Szlachetne miasta, ras przypływy siwe paryże cz"
 • Grzegorz Turnau Zadymka
  "Senność gęsta jak śnieg i krążąca jak śniegzasypuje śnieżnemi płatkami sennemi.Bezprzyczynny mój dzień,bezsensowny mój wieki te ślady bezładnych moich kroków po ziemiJeśli chce mogę spać,jeśli chce mo"

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna
Oceń tekst piosenki
0 %
0 %
Ocen: 0


muzyka.interia.pl


omnibusombibus 2

Skomentuj tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Jesienna dziewczyna

Komentarze: 1
Dodaj komentarz
Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Grzegorz Turnau - Jesienna dziewczyna
~Gość 23 listopada 2015, 12:16
"Autor nieznany" - ludzie, to jest piosenka z Kabaretu Starszych Sanów!! Autorzy - WASOWSKI I PRZYBORA, oryginalne wykonanie - Kalina Jędrusik. Wersja Turnaua to cover
Ciekawe?
0
0

Dodaj komentarz

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • Beteo GŁUPIO WYSZŁO (ft. Białas)
  "dużo, szybko zarobić swoje i zniknąć dużo szybko zarobić swoje i znikną blizny, nowe tatuaże jakie solo za garażem, weź ja cie nawet nie kojarzę GŁUPIO WYSZŁO dużo, szybko zarobić swoje i zn"
 • OSTRY / Bezimienni Złodziej
  "Znowu kradnę cenny czas A nie jestem złodziejem Kiedy w życiu źle się dzieje tobie, chcą dać nadzieję Znowu zabieram parę chwil w tej kolejnej dobie Nie bądź na mnie zły, jeśli ukradnę je tobie Z"
 • chillwagon Ziarnko do ziarnka
  "Lokomotyw targa jedne wagon pełny baku Drugi pełny baku Mam trochę w łapu Leci pełny trapu Płynę, nie zatopisz statku Gram koncert w Spodku za kilka ładnych Władków Do mej bluzy mam przyszyte pa"
 • Lana Del Rey Let Me Love You Like a Woman
  "I come from a small town, how ‘bout you? I only mention it’ cause u am ready to leave L.A. And i want you to come EIghty miles Nort hor South will do I don’ care where as long as you’re with me A"
 • Żabson ULALA (feat. Young Leosia, Beteo, Borucci)
  "Tańczy cały klub Tańczy cała sala Tańczy moje crew I cała Warszawa Mordo nie znam nut, wiec nie będę kłamał Ona zapomniała słów bo się najebała Teraz śpiewa tylko ULALA ULALA ULALA ULALA "

Użytkownicy poszukiwali

 • jesienna dziewczyna
 • jesienna dziewczyna tekst
 • tekst piosenki jesienna dziewczyna
 • dzwczyny jesiennej dziwczyny odmiennejie
 • tekst piosenki jesienn dziewczyna

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2020 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 687 967