Grzegorz Turnau: Jak pi

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Jak pi

Uroczyście rozpoczynam( i dla panów i dla dam )supermiędzynarodowy,fantastyczny, odjazdowyswym talentem znowu stwarzampokaz mody dla Cesarza!Jak pięknie szata zdobi człowiekaPonurość świata szybko uciekajak pięknie szata zdobi człowiekaniebiańska spływa na nas pociechaCesarz:Już doczekać się nie mogęTrzymam rękę, trzymam nogę,inauguruj prezentację.Pokaż nowe kombinacje!Jestem piękny, jestem młodyruszaj, Dyktatorze Mody !!!Dyktator:Oto pierwszy projekt mój:lekki koktajlowy strój...Oto drugi, prosto z wannywizytowy szyk porannyOto trzeci ( nie ostatni ):smoking "Jak się Wykaraskać z Matni"Jak pięknie szata...Nieustająco jestem uparty:pokażę teraz czwarty - na party!Szyli go krawcy z Krainy Czarów,zdobywcy siedmiu Złotych Oskarów!Błyskotliwa będzie akcja:kulminacja, kulminacja...!!!Ach, OWACJA! Ach, OWACJA!Ach, OWACJA! Jak pięknie szata...Uroczyście więc zamykam( i dla panów, i dla dam )supermiędzynarodowy,fantastyczny, odjazdowyswym talentem już umarzampokaz mody dla Cesarza!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Jak pi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Jak pi

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Jak pi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jak pi

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak pi - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak pi - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.