Grzegorz Turnau: Jak linoskoczek

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Jak linoskoczek

Niepewnie idziesz pochylonydrogą co nigdzie nie prowadzitak jak po fali tak jak po liniejak nad przepaścią idziesz drogątak jak po fali tak jak po linienie widzisz ziemi pod stopamiw powietrzu lekko zawieszonyskupiony nad swym każdym ruchemw niepewny obraz zapatrzonyostrożnie idziesz w dal bez celuostrożnie swym tanecznym krokiemtak jak po fali tak jak po liniejak nad przepaścią idziesz drogątak jak po fali tak jak po liniejak łatwo serce wpada w gniewjak łatwo gniew przechodzi w żart jak łatwo widzisz w życiu celjak łatwo stwierdzasz jego brakjak linoskoczekzręcznie idziesz poprzez światjak linoskoczekzawsze swym cyrkowym krokiemjak linoskoczekjak na linie zawieszonejjak linoskoczekzręcznie idziesz poprzez świattak jak po fali tak jak po linie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Jak linoskoczek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Jak linoskoczek

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Jak linoskoczek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • linoskoczek piosenka
 • tekst o francie co wycial mu kuranta
 • jak linoskoczek tekst piosenki
 • turnau linoskoczek piosenka
 • linoskoczek turnau

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak linoskoczek - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak linoskoczek - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.