Grzegorz Turnau: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Id

Idę cienistą stroną ulicy,a ty słoneczną a ty słonecznąpłyniesz w obłoczku zwiewnej spódnicystopą taneczną stopą taneczną.Idziesz słoneczna, sama, jak właśnierozkwitły z pąka liść,że idącemu cieniem jest jaśniej na ciebie patrząc iść.Tam po twej stronie przepych wiosennyklomby ogarnia klomby ogarnia.Tutaj już tylko schną chryzantemyw mrocznych kwiaciarniach w mrocznych kwiaciarniach.Idziesz słoneczną stroną ulicyi niesiesz naręcz bzu,a ja twą postać niosę w źrenicypo cienia stronie tu.Barwne po twojej stronie wystawy,rojne kawiarnie rojne kawiarnie.Tutaj do niemych kin nieruchawytłumek się garnie tłumek się garnie.I tak idziemy ty w gronie licznym,a ja tu z sobą sam.Ja po cienistej stronie ulicy.Ty w słońcu cała tam.Słyszę za sobą szelest stronicyz prawdą odwieczną z prawdą odwieczną.Tylko z cienistej strony ulicywidać słoneczną .Niechby tak trochę drogi nam zeszło,nim skręcę w swoją sień.Tobie idącej stroną słoneczną mnie tą, gdzie już jest, cień.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Id

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.