Grzegorz Turnau: W

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: W

Brzegi rozejdą się w dół rzekizerwane mosty braknie łódkiwięc nie dojdziecie na brzeg morza co będzie brzegiem tej wędrówki,więc pójdziesz sam zobaczysz w drodze jak czas powiela ludzkie twarze,będziesz dla ziemi pożądaniem i dla pocisków drogowskazemDrogą od myśli do maszyny drogą od łódki do okrętuskąd idzie, że nie jesteś pewien wierności wymyślonych sprzętówGdy wchodzisz w las stajesz się drzewem co w twojej ciszy się rozrosłoa kiedy nurt przemierzasz łódką wtedy udziela ci się wiosłoNie znajdziesz obiecanej ziemi od pól polarnych aż po równiki tylko czasem będą chwile, że serce tak jak most zadudnigdy ptak zawraca ku ścierniskom niepokój bruzd rozdajesz polomprześcigniesz ptaka w locie myślą z zazdrości ptakom jest samolotWarstwice chmur nad twoją głową, obłoków przeorany błękitgdy ziemie niepokoisz ziarnem osiądzie ziemia w bruzdach rękibrzegi rozejdą się w dół rzeki zerwane mosty braknie łódkiwięc nie dojdziecie na brzeg morza co będzie brzegiem tej wędrówki
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: W

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: W

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: W

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.