Grzegorz Turnau: Kwiat

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Kwiat

Jesteś kwiatem, który do życia się budzi,lecz nie zakorzenia się tu;jak piosenka, która się nigdy nie nudzi -z deszczu mnie prowadzisz do snu.(Przez bezkresy morza do wieczności nieba,Aż po magię i światło gwiazd - )martwić się przegraną nie trzeba, nie trzeba,skoro jeszcze przegrasz nie raz.(Jesteś kwiatem, który do życia się budzi,lecz nie zakorzenia się tu...)(Dookoła świat tak ponury, ponury,Nie znajduję prawdy swej w nim;może nagły wskaże ją piorun i z górycel oświetli na szlaku mym.)Przez bezkresy morza do wieczności nieba,Aż po magię i światło gwiazd - martwić się przegraną nie trzeba, nie trzeba,skoro jeszcze przegram nie raz.(Jesteś kwiatem, który do życia się budzi,lecz nie zakorzenia się tu...)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Kwiat

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Kwiat

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Kwiat

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (28 października 2012, 11:15)
Re: Grzegorz Turnau - Kwiat
"Jesteś kwiatem, który do życia się budzi lecz nie zakorzenia się tu. Jak piosenka, która się nigdy nie znudzi...." Ło matko! Co ma piernik do wiatraka i czy to piernik, czy moze wiatrak "... z deszczu prowadzi do snu przez bezkresy morza..." itd. do tej przegranej, którą nie trzeba się martwić, bo nie jest ostatnia? Moglo być fajnie, ino się autorowi żdziebko rozjechało. Piosenka jest śliczna, jednak tekst wydumany lub mocno niedopracowany

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • turnau kwiat
 • martwić się przegraną nie trzeba
 • przez bezkresy morza do wieczności
 • grzegorz turnau jesteś kwiatem ktory do zycia sie bardzo dzi
 • grzegorz turnau-kwiat

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kwiat - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kwiat - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.