Grzegorz Turnau: Straszny przypadek z parasolem

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Straszny przypadek z parasolem

Gdy w czasie słoty wicher i grzmoty, słońce nie świeci, deszcz jakby z rynny to w domu dzieci siedzieć powinny, lecz Grześ inaczej tę rzecz tłumaczy.Mamy nie pyta, parasol chwyta i w deszcz po dworze zmyka jak może, a wiatr powiewa aż zgina drzewa, w parasol dyma. Grześ mocno trzyma więc go do góry niesie pod chmury.Grześ z parasolem leci nad polem, już o obłoki zbił sobie boki, czapka rogata nad nim ulata już ich wysoko nie dojrzy okoGrześ w górze znika, nie ma psotnika.Nazajutrz rano wszędzie szukano, trudno rzec śmiało, co się z nim stało, bo kara Boża tam gdzie swawola nie ma Grzegorza ni parasola.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Straszny przypadek z parasolem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Straszny przypadek z parasolem

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Straszny przypadek z parasolem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • turnau parasol
 • turnau parasole

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Straszny przypadek z parasolem - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Straszny przypadek z parasolem - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.