Halina Fr: Nie chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Halina Fr

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Halina Fr: Nie chc

Czy umiałabym pokochać cię jeszcze razCzy ta sama miłość jestgdzieś w naswciąż w nasstare słowa zabrał wiatr, a sny sprały sięnie znajdziemy siebie jużja wiemty wiesznie pytaj czy zaczniemy znówbo jakgdy strumień dni tak bardzo dzieli nasNie chcę nic zmieniaćbo wiem jak to jestpotem płoną marzeniai świat znika gdzieśnie chcę nic zmieniaćjest dobrze jak jesttyle mam do straceniaja wiem i ty wiesz.Trochę wspomnień mam schowały się w Tobie teżlepiej ich nie budzić jużja wiemty wiesznie pytaj czy powtórzy sięten czasczas płynął i ze sobą zabrał mnieNie chcę nic zmieniać...Ziemia co dzień kręci się sam wieszinna jest treść naszych słów ty to wieszdni nie da się cofnąć już sam wieszniebo co dzień inne jest sam wieszNie chcę nic zmieniać...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Halina Fr: Nie chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Halina Fr: Nie chc

Skomentuj tekst

Halina Fr: Nie chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie chc - Halina Fr, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie chc - Halina Fr. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Halina Fr.