Hania Stach: Masz w sobie wiar

Tekst piosenki

Brak wideo

Hania Stach

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Hania Stach: Masz w sobie wiar

Masz w sobie wiarę,kiedy się zdaje że już nie wyjdzie nic, ona daje siłę by się wzbić Nic nie jest nie możliwe,choć są dni, gdy trudno uwierzyć w to, I łatwiej lęk ukrywać,niż pokonać go Jednak mówisz sobie walcz, kto miałby by być Ref.(Lepszy niż ty...) Masz w sobie wiarę, Kiedy się zdaje że już nie wyjdzie nic... Ona daje,siłę by się wzbić...(Siłę by się wzbić) To jak świat nas widzi,jednakowy los,tyle samo szans, A resztę sobie wymyśl,wolną drogę masz Skoro wiedzie tam gdzie chcesz,to kto jej nada sens, Ref.(Jeśli nie ty) Masz w sobię wiarę, Kiedy się zdaje że się nie uda nic, Ona daje,siłę by się wzbic...(Siłę by się wzbić) Bronić marzeń W bitwie o szczęście, O to by razem ,byc Nigdy nas, Nie pokona nic... Tyle sił,trzeba by Walczyc o swoje sny, Trudno życ, Według czyiś marzeń, i choc ty,ani nikt, Nie wie co wyjdzie z nich, Twoje są,wierzysz i... Ranic,marzeń Jeśli się zdarzy Że nic wyjdzie z nich, Łatwiej razem, Jeszcze raz się wzbic (Raz się wzbic) Masz w sobie wiarę, Nie ważne co będzie, Chcę za jej głosem isc, Wiem że nas(Wiem że nas) Nie pokona nic (Nie pokona nic) Nic nie jest nie możliwe, Choc są dni, gdy trudno uwierzyc w to.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hania Stach: Masz w sobie wiar

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hania Stach: Masz w sobie wiar

Skomentuj tekst

Hania Stach: Masz w sobie wiar

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Masz w sobie wiar - Hania Stach, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Masz w sobie wiar - Hania Stach. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hania Stach.