Hanka Ordonówna - Ada, to nie wypada tekst piosenki - Teksciory.pl

Hanka Ordonówna: Ada, to nie wypada

Tekst piosenki

Brak wideo

Hanka Ordonówna

Teksty: 4 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Hanka Ordonówna: Ada, to nie wypada

Wciąż się martwi biedny tatek,co ma począć nie wie sam...taki jak ja gagatek, nie lada to frami po każdej nowej psocie,gdy go męczy wyczyn mój,płaczą z nim wszystkie ciociei babcia i wuj!Ada, to nie wypada!tak być nie może trudna radana widok wszystkich Twoich fantastycznych psot,aż oblewa zimny potAda, to nie wypada!co rusz to wybryk maskaradate eskapady dzikie i te figle psieco ty robisz? zmiłuj się!Pannie z Twojej sferyw tym wieku za mąż czasTy zaś masz manieryjak sztubak z niższych klas!Ada, to nie wypada!gdzie wychowanie, gdzie ogłada?ten kto by Cię małżeństwem uszczęśliwić chciałpo tygodniu wpadnie w szałWiem ma rację biedny papalecz gdy mnie ogarnia bziktrudno!przepadło!klapa!nie wstrzyma mnie nikt!Nie ma rady co ja zrobię?!to wewnętrzny jakiś muspróżno wymyślam sobieod trzpiotów, od kózAda, to nie wypada!tak być nie może trudna radana widok wszystkich Twoich fantastycznych psot,aż oblewa zimny potAda, to nie wypada!co rusz to wybryk maskaradate eskapady dzikie i te figle psieco ty robisz? zmiłuj się!Pannie z Twojej sferyw tym wieku za mąż czasTy zaś masz manieryjak sztubak z niższych klas!Ada,(Ada) to nie wypada!(Ada)gdzie wychowanie, gdzie ogłada?(lalalala)ten kto by Cię małżeństwem uszczęśliwić chciałpo tygodniu wpadnie w szał
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Hanka Ordonówna: Ada, to nie wypada

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hanka Ordonówna: Ada, to nie wypada

 

Skomentuj tekst

Hanka Ordonówna: Ada, to nie wypada

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Deszcz Major
  „Krople uderzają w dach W mieście pada deszcz Okienko McDrive Czas żeby coś zjeść Double chees, duży shake 9 sztuk chicken nuggets Kapie mi ciastko karmel Dawaj ketchup i musztardę Pakuj mi t”
 • Toast Avi X Louis Villain
  „Ile zobaczyły moje oczy Już czasem nie mam siły gadać o tym To te chwile, ja wciąż wracam do nich 1 Miłość, 2. Szansa, 7 poty O czym mam nawijać – że ktoś leci znów na wczasy? bo chłopaki to niec”
 • Żółta taksówka Daria Zawiałow
  „Świeci mi nad głową neonów żółty błysk, wszystkie słońca się schowały tuż za ESB Pod niebem wiszą okna, w chmury wtapiam się, na ulicach pełno dymu, w górze unosi się Mijam wszystkie ładne”
 • We Are The People (ft. Bono, The Edge) [UEFA EURO 2020 Song] Martin Garrix
  „We’re a milion volts in a pool of light Electricity in the room tonight Born from fire Sparks flying form the sun I hardly know you Can i confess? I feel your heart beating in my chest You co”
 • Good 4 u Olivia Rodrigo
  „Well good for you I guess you moved on really easily You found a new girl And it only took a couple weeks Remember when you said taht You wanted tyo give me the world And good for you I guess”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ordon -korczak
 • tekst ada to nie wypada
 • ada to nie wypada tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ada, to nie wypada - Hanka Ordonówna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ada, to nie wypada - Hanka Ordonówna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hanka Ordonówna.