Hanna Banaszak: Mam ochot

Tekst piosenki

Brak wideo

Hanna Banaszak

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Hanna Banaszak: Mam ochot

Jestem kobietką, co niezłomne ma zasady:mój mąż, mój dom - to tylko w życiu liczy się...Ale czasami z domu gna mnie - nie ma rady -upojna siła, i nie będę kryła, żemam ochotę na chwileczkę zapomnienia,na miłosny, czarujący zwischen ruf,który niczego nie narusza i nie zmieniabez zobowiązań, zaklęć, przysiąg, wielkich słów.Kotku mój, i tobie także o to chodzi,to widać w jednej chwili, więcprzeżyj ze mną czarujący epizodzik,co świtem znika i nie rani serc.I ty zapewne też niezłomne masz zasady:twa żona, dom - to tylko liczy się...Ale i ciebie pcha, kochasiu - nie ma rady -ta sama siła, a więc proszę nie kryj, żemasz ochotę na chwileczkę zapomnienia,na miłosny, czarujący zwischen ruf,który niczego nie narusza i nie zmienia,bez zobowiązań, zaklęć, przysiąg, wielkich słów.Kotku mój, mnie też dokładnie o to chodzi,to widać w jednej chwili, więcprzeżyj ze mną czarujący epizodzik,co świtem znika i nie rani serc.Kotku mój, mnie też dokładnie o to chodzi,to widać w jednej chwili, więcprzeżyj ze mną czarujący epizodzik,co świtem znika i nie rani serc,co świtem znika i nie rani serc, aah!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Hanna Banaszak: Mam ochot

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hanna Banaszak: Mam ochot

Skomentuj tekst

Hanna Banaszak: Mam ochot

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czarujący Zwischenruf tłumaczenie
 • epizodzik hanna banaszak tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mam ochot - Hanna Banaszak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mam ochot - Hanna Banaszak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hanna Banaszak.