happysad: Drzefko
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
happysad: Drzefko
Jestem drzewem kochają mnie dzieciJestem drzewem kochają samobójcy i psyJestem szczęśliwy i wieję na zachódI choć niewiele mówięMam wielu przyjaciół Jest jak jest po co zmieniać wszystko Jest jak jest i tak Wszystko w końcu trafi szlagJestem drzewem kochają mnie dzieciJestem drzewem kochają kobiety, poeciJestem szczęśliwy chociaż jedną nogą w piachuI choć niewiele mam wielu przyjaciół Jest jak jest po co zmieniać wszystko Jest jak jest i tak Wszystko w końcu trafi szlag
Tłumaczenie piosenki
happysad: Drzefko
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
happysad: Drzefko
Skomentuj tekst
happysad: Drzefko
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
reklamacja beefu
Oki
„Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
-
LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski)
MODELKI
„A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
-
KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops)
Wac Toja
„KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
-
Na zabój
ALIEN x MAJTIS
„Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
-
BODY TEA (prod. WIKTOR)
OLIWKA BRAZIL
„Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- happysad drzefko●
- "...jest jak jest po co zmieniać wszystko Jest jak jest i tak Wszystko w końcu trafi szlag"●
- ..jest jak jest po co zmieniać wszystko Jest jak jest i tak Wszystko w końcu trafi szlag"●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Pociąg bez ostatniej stacji
- Majtis
-
Język płocki
- Spięty
-
Naukowcy wciąż nie wiedzą
- Spięty
-
ONE CHCĄ MIŁOŚCI (Mortal, Marta, Julita, Pola)
- EKIPA
-
Wake Up Calling
- Papa Roach
-
Palipuenta
- Spięty
-
Samowolne opuszczenie ciała
- Spięty
-
Dandelion
- Ella Langley
-
Najstarszy chłopczyk świata
- Spięty
-
Zaprószenie do ognia
- Spięty
Reklama
Tekst piosenki Drzefko - happysad, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Drzefko - happysad. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - happysad.
Komentarze: 0