Hardkorowe Brzmienie: Czego ci brak

Tekst piosenki

Brak wideo

Hardkorowe Brzmienie

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Hardkorowe Brzmienie: Czego ci brak

(feat.Pezet, Waco) Mama mi mówiła, że to wszystko kiedyś minie W życiu to są piękne, ale tylko chwile Hej czego brak ci? wkraczam do akcji To jest tak jak na ciastkach u babci Czyli stare czasy, ach te czasy Z nich obrazy, rysy twarzy Ciężko od razu wszystko wytłumaczyć Wiem, przypominam sobie dzień U [?] i liryczny morderca Jeden za wszystkich vice versa Dziś brakuje mi jednego z nichŻycie jak spadający lis, znika jakby niby nic Czasy się zmieniają, ale pamięć zostaje Dobrze wiem to, Gringo wyjechał gdzieś daleko Ej Comprendo, trzymam tempo Szanuję co jest za mną i patrzę co przede mną Jeszcze tak nie dawno byliśmy dziećmi Wtedy myślałem, że ten stan będzie wieczny Odlećmy myślami dziś w tamte czasy Do tamtych dni, które dobrze znamy Pewnego razu los mnie rzucił na zamiany Poznałem tam Shivę, byłem, wiesz, zakochany Ona była inna niż te wszystkie panny Chłopaki mówili, że to krzyżna z Holandii Brakuje mi właśnie tamtych dni Oczy otwieram, gdzie jest moje M3? Niestety, widocznie los tak chciał Być może za dużo nagle w życiu bym miał Ale zostały nam wspomnienia z tamtych lat I właśnie wiesz co? tamtych dni mi dziś brak Mama mi mówiła, że to wszystko kiedyś minie W życiu to są piękne, ale tylko chwile Mama mi mówiła, że to wszystko kiedyś minie W życiu to są piękne, ale tylko chwile Powiedz, powiedz, powiedz czego ci brak? To był rok 94, pamiętam go jak dziś Poznaliśmy się przypadkiem Potem wspólne wakacje, melanże Ale wszystko prysło Wiesz życie płynie dalej, tak to bywa Kiedyś - ziom jak się masz? Dzisiaj nawet tego nie ma To wspomnienia, tylko wspomnienia Inna sprawa przyszła potem Tak to nasz człowiek Norbi odznaczony złotem Teraz ma problemy, bo jeden pies był wredny Smutne, ale prawdziwe, historia płynie Tak właśnie zbudowany jest ten świat I wiesz co? tamtych gości jest mi brak Czasem mi brakuje w życiu Nie gorących lal, nie tłustego bitu Bo to wszystko mam od zmierzchu do świtu Brak mi grubych plików, dobrych klipów Kilku osób z dawnych lat i szczeniackich przygód Brak twoich beztroskich oczu, kiedy cały świat Mieścił się w małym pokoju, w szarym bloku Brak mi czasem hajsu, nie browarków w parku Ale brak mi szczerych twarzy z tamtych czasów Brak żywego ognia, czystej zajawki Nie szczeniaków w szerszych spodniach niszczących ławki Nie, brak mi więcej, wielkie serce Dla którego wszystko smakowało jak pierwsze, wiesz Brakuje mi twojego zdjęcia na tapecie I spojrzenia jakbym był ostatnim gościem na świecie Kilku ludzi, chwil czystych jak kryształ Nic nie było wtedy takie brudne jak dzisiaj Mama mi mówiła, że to wszystko kiedyś minie W życiu to są piękne, ale tylko chwile Mama mi mówiła, że to wszystko kiedyś minie W życiu to są piękne, ale tylko chwile Powiedz, powiedz, powiedz czego ci brak?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hardkorowe Brzmienie: Czego ci brak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hardkorowe Brzmienie: Czego ci brak

Skomentuj tekst

Hardkorowe Brzmienie: Czego ci brak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czego ci brak
 • hb czego ci brak tekst
 • pamięć o tamtych czasach to tylko opowieść tekst piosenki
 • brak mi twojego zdjecia na tapecie
 • tekst piosenki mama mi mowila ze od tego sa dzieci

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czego ci brak - Hardkorowe Brzmienie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czego ci brak - Hardkorowe Brzmienie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hardkorowe Brzmienie.