Hardkorowe Brzmienie: Wierz

Tekst piosenki

Brak wideo

Hardkorowe Brzmienie

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Hardkorowe Brzmienie: Wierz

(feat. Waco) (Ten kawałek jest dla tych, którzy w nas nie wierzyli) [x2] Obudź się, bo może być za późno Zrobię to dziś, co zrobić miałbym jutro Robię to co robię, nie zrezygnuję za nic Ja i moi ludzie skazani na siebie samych Jak w walce palce w twardej pięści A to są nowe wieści Kolejne części opowieści To taki teścik ciut Pokazuję jak tu jest I następnie wskazuję Ciebie To jest moja droga i tego jestem pewien Jestem Jolf w HB i w to co robię wierzę Nie słyszałeś tego, bo w andergrandzie siedzę Ale wierzę, że ten rap ujrzy światło dzienne Wkrótce tak będzie, z mocą nadejdzie Rozejdzie się wszędzie to po całej Polsce Do każdego syna dotrze Dobrze To jest o mnie, we mnie, o tym nie zapomnę To trzyma mnie przy życiu Słowa braci, którzy są koło mnie To jest rap, to jest wiara Tu są słowa, które tworzę instynktownie Tyle lat w tym trwam Rap nas spina i nam sprzyja Ej wy tam! Hardkorowe Brzmienie wychyla się z podziemia Będzie o tym głośno, będzie o tym mowa Uwierz w to, uwierz w nas Być sobą i sobą zawsze zostać Brać to co los da Głosić prawdę póki głos mam Pilnuję tego jak porządku na łajbie bosman Chociaż wiele przeciwności nam się uda Wiara czyni cuda Cud to to, że jestem tutaj i dalej robię swoje Co jest? Hardkor będzie płynął z naszych ust Chciałeś coś powiedzieć Jolf to teraz mów Rap to cel, to mój tlen to każdy mój dzień, przeznaczenie wiem WZJP z tym trzymam się Robię w życiu to co chcę, nie to co robić muszę Z tą ekipą ruszę teraz Usłyszysz o nas nieraz Będzie tłum, będzie szum w całym mieście Prawdziwy rap kolejne wejście Co się ma stać niech się stanie To całe zamieszanie Na pierwszym planie nagrywanie Realizowanie siebie w taki sposób Z wielu rzeczy zrezygnowałem idąc drogą swego losu Jest ze mną kilka osób Nie dla sztosu Naprawdę, weź to zrozum To racja mego głosu Nią jestem dziś zajęty Są chęci w jakość włożonych parę tysięcy minut i godzin Nie odpuszczę takiej chwili Wiesz o co chodzi? [x2] Obudź się, bo może być za późno Zrobię to dziś, co zrobić miałbym jutro Proste Popatrz jak każdy z nas cały czas do przodu rwie Myślę sobie - a jak to będzie? Będzie nieźle czy też nie? Jedno jest pewne - Hardkor nadejdzie Zaleje całą Polskę To dopiero się rozpocznie A Ty lepiej... [x3] Obudź się, bo może być za późno Zrobię to dziś, co zrobić miałbym jutro Jutro wcześniej rano wstanę Przecież nie mogę przespać połowy dnia Od jutra na pewno nie palę Choćby nie wiem co się działo Pozałatwiam wszystkie sprawy Te niemiłe i te wesołe Od razu lżej Wykonam plan zanim skończy się dzień Więc Ty lepiej... [x2] Obudź się, bo może być za późno Zrobię to dziś, co zrobić miałbym jutro
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hardkorowe Brzmienie: Wierz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hardkorowe Brzmienie: Wierz

Skomentuj tekst

Hardkorowe Brzmienie: Wierz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dla tych co w nas nie wierzyli tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wierz - Hardkorowe Brzmienie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wierz - Hardkorowe Brzmienie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hardkorowe Brzmienie.