Hemp Gru: Strza

Tekst piosenki

Brak wideo

Hemp Gru

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Hemp Gru: Strza

strzał i zapach trawy strzałpadł niczym śledź leczy go tylko piachulicy kwiat i jego codzienny wiatrskończył jak śmieć, bo tego był wartkolejny strzał to rzeczywistość w mrokuciemna, surowa, bez zaufania votumdonosem gardzi i brzydzi pazerniastwemnagradza szczerość, poczciwy charaktermyśli otwarte, ograniczenia niszcząmyślę, więc jestem, a to nie jest wszystkoczuję, że żyję, bo w rękach mam swój losweź dzieciak spadaj, co mówi ci ten głosprzyjaźni most zgładzi, niezgody kośćjedność to moc, za którą oddam cioswylana złość, gdy przyjdzie życia kresz czystym sumieniem aż się umierać chcez uśmiechem bladym dumnie powiedzieć cześćświat się nie kończy a to był tylko testpodstęp na każdym rogu czyhaw tym zaplutym świecierób swoje, nie wnikajstrzał, okoliczne bandy, elonie pomyl sensu dilgang propagandychodzi o jedność i godność człowiekawolność to smak, na który warto czekaćstrzał, okoliczne bandy, elonie pomyl sensu dilgang propagandychodzi o jedność i godność człowiekawolność to smak, na który warto czekaćsyf, fałsz, kpina i krachty wiesz jaki fach sieje dziś ten strachleczy mnie mach a jeden joint to ślad bym za niego wpadł nawet na kilka latgłupota pełna całkiem nowoczesnadla kogo trzeba zupełnie bezbolesnabunt, kurwa, buntmyśli amnestiaby zabić paranoję ja dopuszczę się morderstwanie walczę o to, by było tu bezprawiejedno pozostaje mi, by być poza prawemustawy krwawe kaleczą ofiarydiilgang dodaje mi wiary i siły, co kruszy wszelkie obawyże wszyscy wytrwali spotkają się na polu chwałybilet pepe strzał wolny nie dla sławyobywatel świata, wychowanek warszawystrzał...pierdole system w tym jestem mistrzemto chyba oczywistebabilon płonie, czas odebrać koronęrewolucyjny projektstrzał, okoliczne bandy, elonie pomyl sensu dilgang propagandychodzi o jedność i godność człowiekawolność to smak, na który warto czekaćstrzał, okoliczne bandy, elonie pomyl sensu dilgang propagandychodzi o jedność i godność człowiekawolność to smak, na który warto czekaćstrzał
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hemp Gru: Strza

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hemp Gru: Strza

Skomentuj tekst

Hemp Gru: Strza

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Strza - Hemp Gru, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Strza - Hemp Gru. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hemp Gru.