Hemp Gru: Tak trzymaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Hemp Gru

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Hemp Gru: Tak trzymaj

(Bilon) Ciężar swój zrzuć, uskutecznij bunt, bądź zdrów jeśli działasz zgodnie ze swą racją. Cały czas - jebać policje, jebać. Wolny obrót, Bilon bez litości, stop klatka. Hemp Gru bez nerwów płynie przez tą chwile jest w twoim zasięgu. Jedność bez cięgów, łączy nas ten dźwęk. Połącz się z nim i wczuj się w jego bieg. Bracie, jointa kręć. Elo [?] HG promotorzy rap. Bez litości na jawie i we snach By twe złości poszły się jebać, to twoj moment by wkurwienie swe pogrzebać. W góre myśli, bardziej jasno, porządny ptak nie sra w swoje gniazdo. Elo, świeżak mixtape, idealny system, zawijaj od razu, HWDP jest cenrum przekazu, JLB tu. (Wilku) Teraz Wilku, Hemp Gru, elo, dj. Decks. Następny joint, następny tekst. Już wiesz [?] Co liczy się? Dobry sex oczywiście, niunia sprawia, że czuje się zajebiście. Rzeczywiście są tacy co chcą plany pokrzyżować, nie ma co się przejmować ziomek, takich gnojków nie musisz żałować. Typowa reakcja, zazdrość, zawiść, ludzie zamiast się bawić czują nienawiść. Dzieciaku, codzienne troski zostaw za dzwiami, usiądź między nami i delektuj się dźwiękami. Nasza muzyka w głośnikach przenika na wskroś. Ja czuje radość. Masz dość? Nie wnikam. W oczach czytam, ten sam ból nosze non stop. Bracie, siostro, WDZ bez znieczulenia. Znasz ten smak? Grudzień 2002, WWA.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hemp Gru: Tak trzymaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hemp Gru: Tak trzymaj

Skomentuj tekst

Hemp Gru: Tak trzymaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak trzymaj - Hemp Gru, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak trzymaj - Hemp Gru. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hemp Gru.