Ian Brown: Cokane in my brain

Tekst piosenki

Brak wideo

Ian Brown

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Ian Brown: Cokane in my brain

Hey Jim Jim just a minute y'all I want to ask you something I want you to spell something for me Jim Can you do that ? Sure John. But I want you to spell for me New York. John why do you ask me to do that ? I just want you to spell New York Jim. Well alright I'm gonna go ahead man. New York that's N-E-W Y-O-R-K man no Jim you've made a mistake Jim I'm gonna teach you the right way and the proper way to spell New York. Well go ahead John. A knife a fork a bottle and a cork that's the way we spell New York Jim. You see I'm a dynamite. So all you got to do is hold me tight because I'm out a sight you know. Because I'm dynamite. But everytime I walk in the rain. Man o man I feel a pain I feel a burnin' pain keep on burning in my bloody brain. I've got cokane running around my brain I've got cokane running around my brain. I want to dig me soul brothers and sisters I want you to hold me tight cause I'm a dynamite I got cokane in my brain. No matter where I treat my guests you see they always like my kitchen best 'cause I've cokane running around my brain cokane running around my brain yea. Hey Jim Jim where is Jim man ? I want to tell you soethin' I want to tell you somethin' I want you to spell for me New York come on Jim how you spell New York ? A knife a fork a bottle and a cork that's the way we spell New York right on out of sight man right on o right on. Yeah right on. Man oh man I run around I've got to read the setting sun 'cause I've got cokane A whole lot a whole lot of cokane man. Running around my brain running around my brain cokane cokane running around my brain yeah.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ian Brown: Cokane in my brain

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ian Brown: Cokane in my brain

Skomentuj tekst

Ian Brown: Cokane in my brain

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cokane in my brain - Ian Brown, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cokane in my brain - Ian Brown. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ian Brown.