Irena Jarocka: Jeszcze wszystko przed nami

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Jeszcze wszystko przed nami

Niewiele nam potrzeba Ustom dotyku ust, Oczom spojrzenia oczu koloru nieba, W codziennych spraw zamęcie Jedno z najprostszych słów- To nam wystarczy, to dla nas już jest szczęście...Dopóki mamy, co mamy, Dopóki nas samych Pośpieszny nie ima się czas Jesteśmy w swej miłości wciąż niepokonani. Dopóki mamy co mamy, Jest wszystko przed nami Świat cały zamyka się w nas, By jednym słowem nas określić -zakochani. Jeszcze przed nami tyle Niedokonanych dni, Jeszcze przed nami cień czekających nocy... W prostocie naszych marzeń, W drodze przez zwykle sny Cóż może nam zaszkodzić, co zaskoczyć? Dopóki mamy, co mamy...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Jeszcze wszystko przed nami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Jeszcze wszystko przed nami

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Jeszcze wszystko przed nami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jeszcze tyle przed nami
 • wszystko przed nami jarocka
 • jeszcze tyle lat przed nami tekst
 • piosenka z slowami jeszcze tyle sluw jeszcze tyle
 • jeszcze przed piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze wszystko przed nami - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze wszystko przed nami - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.