Jamal: Halo, halo

Tekst piosenki

Brak wideo

Jamal

Teksty: 57 Tłumaczenia: 1 Wideo: 20

Tekst piosenki

Jamal: Halo, halo

Eee...halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamal, człowieku Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamaal... Tylko jeden raz i tylko jeden raz i nie ma nas Bo życie jak mrugnięcie oka i nie ma nas Dopóki czas nam ucieka, tu brud Dopóki widzisz jeszcze uśmiech, tu widzisz cud Mamy tu dług, nazywa się mieć serce Po co to wszystko, gdy każdy chce więcej i więcej? Na łeb, szyję ewidentnie tak Krew się sama rwie do głosu ja tym tętnie tak To jest tu znak, bo sam zapomniałem Warto jest czasem robić rzeczy małe Wiedziałem, skręcałem, spalałem i podróżowałem Tym kim właśnie teraz jestem się stałem, ale Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamal, człowieku Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamaal... Wsłuchaj się dobrze, to puls ulicy To twoi ludzie na których możesz liczyć W tym uczestniczysz i zbierasz plon Jeżeli jesteś, to jesteś tu po co ziom? Trzymamy pion, bo po co tak prędko Nie cierpię chwil gdy nie mam nawet czasu ruszyć ręką Miękko JAH wystukuje mi bit Wie to ona, wie to on, wiem to ja i ty Znam te gry - otwarte karty Ej, ty zobacz ile to na prawdę jest warte Spokój ducha, płynie z serca do ucha Jeśli chcesz prawdy, to prawdy tu słuchasz, ale Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamal, człowieku Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamaal... Oj Jamal, oj Jamal, oj Jamal Oj Jamaaal, oj Jamal... Bo jeśli chcesz biegać tyle Lepiej zatrzymaj się na chwilę, ziooom! Oj Jamal...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jamal: Halo, halo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jamal: Halo, halo

Skomentuj tekst

Jamal: Halo, halo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • przed tym co będzie I tak nie uciekniesz
 • piosenka pierwsze slowa halo halo
 • halo halo i co z nami bedzie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Halo, halo - Jamal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Halo, halo - Jamal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jamal.