Jamal - Halo, halo tekst piosenki - Teksciory.pl

Jamal: Halo, halo

Tekst piosenki

Brak wideo

Jamal

Teksty: 56 Tłumaczenia: 1 Wideo: 19

Tekst piosenki

Jamal: Halo, halo

Eee...halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamal, człowieku Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamaal... Tylko jeden raz i tylko jeden raz i nie ma nas Bo życie jak mrugnięcie oka i nie ma nas Dopóki czas nam ucieka, tu brud Dopóki widzisz jeszcze uśmiech, tu widzisz cud Mamy tu dług, nazywa się mieć serce Po co to wszystko, gdy każdy chce więcej i więcej? Na łeb, szyję ewidentnie tak Krew się sama rwie do głosu ja tym tętnie tak To jest tu znak, bo sam zapomniałem Warto jest czasem robić rzeczy małe Wiedziałem, skręcałem, spalałem i podróżowałem Tym kim właśnie teraz jestem się stałem, ale Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamal, człowieku Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamaal... Wsłuchaj się dobrze, to puls ulicy To twoi ludzie na których możesz liczyć W tym uczestniczysz i zbierasz plon Jeżeli jesteś, to jesteś tu po co ziom? Trzymamy pion, bo po co tak prędko Nie cierpię chwil gdy nie mam nawet czasu ruszyć ręką Miękko JAH wystukuje mi bit Wie to ona, wie to on, wiem to ja i ty Znam te gry - otwarte karty Ej, ty zobacz ile to na prawdę jest warte Spokój ducha, płynie z serca do ucha Jeśli chcesz prawdy, to prawdy tu słuchasz, ale Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamal, człowieku Halo, halo i po co ja tak biegnę? Przed tym, co będzie i tak nie ucieknę Bo co wtedy jeśli cały ten świat W jednej sekundzie by na głowę nam spadł Jamaal... Oj Jamal, oj Jamal, oj Jamal Oj Jamaaal, oj Jamal... Bo jeśli chcesz biegać tyle Lepiej zatrzymaj się na chwilę, ziooom! Oj Jamal...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jamal: Halo, halo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jamal: Halo, halo

 

Skomentuj tekst

Jamal: Halo, halo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • przed tym co będzie I tak nie uciekniesz
 • piosenka pierwsze slowa halo halo
 • halo halo i co z nami bedzie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Halo, halo - Jamal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Halo, halo - Jamal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jamal.